BANNER gksglinik 2017c

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ HALOWY BARDEJOV 2015 - rocznik 2007 i młodsi

W niedzielny poranek 8.02.2015 nasza drużyna Glinik Gorlice U7, gościła na turnieju halowym w Bardejovie.
Rywalizować nam przyszło z dwiema drużynami gospodarzy Partizana Bardejov oraz J C Stara Lubovna i FAMT Presov.
Chłopcy dzielnie reprezentowali nasz klub na słowackiej ziemi, a rywalizację zakończyli na 3 miejscu.
Mimo młodego wieku zawodników turniej stał na wysokim poziomie, a składne akcje naszych chłopaków były nagradzane gromkimi brawami.
Czytaj więcej...

Rozpoczyna się sezon halowy dla najmłodszych

 Harmonogramu zajęć na okres jesienno-zimowy 2014/2015

Uwaga, w związku z pojawiajacymi sie uwagami Dyrekcji poszczególnych szkół dotyczącymi  przebywania na zajęciach rodziców informujemy, że istnieje konieczność posiadania obuwia zastępczego lub przebywanie poza zasięgiem parkietu.

grupa naborowa U-5/U-6 trener Przemysław Cygan tel. 668 489 723

poniedziałek godz.18.00-19.30 ZS nr.1 ul. Wyszyńskiego U-5 i U-6 

środa godz.15.30-17.00 MZS nr.4 ul. Krasińskiego - U-5  trening w czwartek 05.02.2015 r. odwołany - oraz w następny czwartek 12.02.2015 r.
                                                                                  

czwartek godz.18.40-20.00 MZS nr.5 ul. Krakowska U-6

sobota godz.10 MZS nr.1 ul. Piękna - zajęcia dodatkowe

 

grupa U-7 trener Robert Cionek - 600 452 919                                             

 

poniedziałek godz.17.30-19 MZS nr.6 ul. Hallera  

czwartek godz.15.30-17 MZS nr.6 ul. Hallera

sobota godz.10 MZS nr.1 ul. Piękna - zajęcia dodatkowe?

 

 grupa rocznik 2006 gr.2 - trener Sebastian Szurek - 534 867 923

poniedziałek godz.16.00-17.30 MZS nr.3 ul. Wyszyńskiego    - w dniu trening 19.01.2015 r. odwołany        

piatek godz.16.00-17.30 MZS nr.3 ul. Wyszyńskiego    

 

grupa orlików B - trener Sebastian Szurek 

poniedziałek godz.17.30-19.00 MZS nr.3 ul. Wyszyńskiego  - w dniu trening 19.01.2015 r. odwołany  
piatek godz.17.30-19.00 MZS nr.3 ul. Wyszyńskiego     

grupa orlików C - trener Janusz Kapuściński 609 558 973

poniedziałek godz.16.00-17.30 ZS w Stróżówce

piątek godz.15.30-17.00 ZS w Stróżówce

 

grupa młodzików - trener Przemysław Cygan 668 489 723 

poniedziałek godz.17.30-19.00 ZS w Stróżówce

środa godz.14-15.30 OSiR ul. Sportowa

 

grupa rocznik 2006 gr.1 - trener Piotr Stępkowicz - 795 524 190

poniedziałek godz. 18-19.30 MZS nr 5 ul. Krakowska

piatek godz.17.00-18.30 ZS w Stróżówce 

grupa orlik A 2004/2005 - trener Piotr Stępkowicz

czwartek godz.17.30-19.00 ZS nr.1 ul. Wyszyńskiego
piątek godz. 15.30 - 16.30 MZS nr 1 ul. Piękna    

grupa trampkarzy - trener Łukasz Brzeziański 

poniedziałek godz.15.30-17 MZS nr.4 ul. Krasińskiego

czwartek godz.16.00-17.30 ZS nr.1 ul. Wyszyńskiego

 

grupa dziewcząt - trener Łukasz Brzeziański 

piątek godz.15.30-17.00 MZS nr.4 ul. Krasińskiego 

 

Obecnie trwają zabiegi aby zabezpieczyć wszystkim grupom terminy zajęć. Już wkrótce info w związku z pozostałymi grupami tj. Orlika A Piotra Stępkowicza i Juniorami Młodszymi Janusza Kapuścińskiego.