tlo 2018 big2

III TURNIEJ MIKOŁAJKOWY O PUCHAR SENATORA STANISŁAWA KOGUTA Z UDZIAŁEM NASZYCH WYCHOWANKÓW ROCZNIKA 2008

W dniu 17.12.2016 r. na hali sportowej OSiR w Gorlicach odbył się III Turniej Mikołajkowy o Puchar Senatora Stanisława Koguta. Na zaproszenie Akademii Kolejorz udział w turnieju wzięli także nasi wychowankowie  Glinik Gorlice rocznika 2008 pod opieka trenera Przemysława Cygana.

Młodzi adepci piłki nożnej rocznik 2008 rywalizowali w rozgrywkach drużynowych. W turnieju brały udział zaproszone kluby: Akademia Kolejarza Stróże, GKS Glinik Gorlice, Korona Beskidu, Helena Nowy Sącz, Wisła Kraków, AP2012 Nowy Sącz, Tarnovia Tarnów i Progres Kraków.

Gościem specjalnym turnieju był Jerzy Dudek.Osobę Jerzego Dudka, nie trzeba chyba nikomu przybliżać. Każdy sportowiec i ten duży i ten mały pamięta „Dudek Dance” jaki mieliśmy przyjemność zobaczyć podczas Finału Ligi Mistrzów w 2005 roku. Wybitna postać Jerzego Dudka w świecie piłki nie przygasła do dzisiaj. Turniej Mikołajkowy połączony z Festynem był świetną okazją do tego by spotkać słynnego bramkarza, sfotografować się z nim czy też wziąć autograf. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i sporą frekwencją.

20151217-IMGP5790mm.jpg

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się zespół Glinika Gorlice, który wystawił dwa składy. Każda drużyna biorąca udział w turnieju okazała się zwycięzcą, gdyż nie były liczone punkty. A gdyby zostały przyznawane miejsca, jedna z naszych drużyn zajęłaby drugie miejsce, Ne tracąc w całym turnieju żadnej bramki a strzelając dziewięć.

Zespoły Glinka wystąpiły w składzie:

Dziki Kacper, Alan Piotrowski, Olaf Miszczak, Piotr Myśliwy, Igor Cionek, Szymon Jerzak, Daniel Wójcik, Kacper Urzędowski, Ksawier Kmak

Daniel Matuszyk, Oliwier Hajduk, Olaf Klimkowicz, Franciszek Śliwa, Adam  Żurowski, Filip Białoń, Borys Szwarga, Jakub Kuzak, Bartłomiej Gubała, Mikołaj Żaba

Trener: Przemysław Cygan

Podziękowania dla rodziców naszych chłopców za gorący doping podczas całego turnieju.

tv.jpg

Relacja z turnieju dzieki uprzejmości portalu GORLICE.TV

ww.jpg