tlo 2018 big3

Zapraszamy na mikołajki

Zarząd Gorlickiego Klubu Sportowego "Glinik" w Gorlicach serdecznie zaprasza na Mikołajkowe spotkanie z najmłodszymi adeptami piłkarskimi naszego klubu. Spotkanie odbędzie się w dniu.7 grudnia 2014 r. ( tj niedziela) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach od godz.16-19

Czytaj więcej...

Rozpoczyna się sezon halowy dla najmłodszych

 Harmonogramu zajęć na okres jesienno-zimowy 2014/2015

Uwaga, w związku z pojawiajacymi sie uwagami Dyrekcji poszczególnych szkół dotyczącymi  przebywania na zajęciach rodziców informujemy, że istnieje konieczność posiadania obuwia zastępczego lub przebywanie poza zasięgiem parkietu.

grupa naborowa U-5/U-6 trener Przemysław Cygan tel. 668 489 723

poniedziałek godz.18.00-19.30 ZS nr.1 ul. Wyszyńskiego U-5 i U-6 

środa godz.15.30-17.00 MZS nr.4 ul. Krasińskiego - U-5  trening w czwartek 05.02.2015 r. odwołany - oraz w następny czwartek 12.02.2015 r.
                                                                                  

czwartek godz.18.40-20.00 MZS nr.5 ul. Krakowska U-6

sobota godz.10 MZS nr.1 ul. Piękna - zajęcia dodatkowe

 

grupa U-7 trener Robert Cionek - 600 452 919                                             

 

poniedziałek godz.17.30-19 MZS nr.6 ul. Hallera  

czwartek godz.15.30-17 MZS nr.6 ul. Hallera

sobota godz.10 MZS nr.1 ul. Piękna - zajęcia dodatkowe?

 

 grupa rocznik 2006 gr.2 - trener Sebastian Szurek - 534 867 923

poniedziałek godz.16.00-17.30 MZS nr.3 ul. Wyszyńskiego    - w dniu trening 19.01.2015 r. odwołany        

piatek godz.16.00-17.30 MZS nr.3 ul. Wyszyńskiego    

 

grupa orlików B - trener Sebastian Szurek 

poniedziałek godz.17.30-19.00 MZS nr.3 ul. Wyszyńskiego  - w dniu trening 19.01.2015 r. odwołany  
piatek godz.17.30-19.00 MZS nr.3 ul. Wyszyńskiego     

grupa orlików C - trener Janusz Kapuściński 609 558 973

poniedziałek godz.16.00-17.30 ZS w Stróżówce

piątek godz.15.30-17.00 ZS w Stróżówce

 

grupa młodzików - trener Przemysław Cygan 668 489 723 

poniedziałek godz.17.30-19.00 ZS w Stróżówce

środa godz.14-15.30 OSiR ul. Sportowa

 

grupa rocznik 2006 gr.1 - trener Piotr Stępkowicz - 795 524 190

poniedziałek godz. 18-19.30 MZS nr 5 ul. Krakowska

piatek godz.17.00-18.30 ZS w Stróżówce 

grupa orlik A 2004/2005 - trener Piotr Stępkowicz

czwartek godz.17.30-19.00 ZS nr.1 ul. Wyszyńskiego
piątek godz. 15.30 - 16.30 MZS nr 1 ul. Piękna    

grupa trampkarzy - trener Łukasz Brzeziański 

poniedziałek godz.15.30-17 MZS nr.4 ul. Krasińskiego

czwartek godz.16.00-17.30 ZS nr.1 ul. Wyszyńskiego

 

grupa dziewcząt - trener Łukasz Brzeziański 

piątek godz.15.30-17.00 MZS nr.4 ul. Krasińskiego 

 

Obecnie trwają zabiegi aby zabezpieczyć wszystkim grupom terminy zajęć. Już wkrótce info w związku z pozostałymi grupami tj. Orlika A Piotra Stępkowicza i Juniorami Młodszymi Janusza Kapuścińskiego.

Kolejny piłkarski weekend przed naszą młodzieżą

Drużyny młodzieżowe GKS Glinik Gorlice rozegrają w najbliższy weekend kolejne mecze. Nim jednak zapoznam Państwa z ich programem to przypomnę wyniki uzyskane w poprzedni weekend tj. 27-28.09.2014

MLJS Glinik Gorlice- Dalin Myślenice 3-2 (1-0) bramki Szymon Sarnecki, Jakub Kusiak, Dawid Berkowicz

MLJM Glinik Gorlice - MKS Trzebinia 0-5 (0-0)

I Liga Trampkarzy OZPN N.Sącz Glinik Gorlice - Helena Nowy Sącz 2-0 (1-0) bramki Przemysław Radwan, Patryk Górski

I Liga Młodzików OZPn N.Sacz Glinik Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0-6 ( 0-3)

I Liga Orlików OZPN N.Sącz
Sandecja Nowy Sącz - Glinik Gorlice 1-2 (1-1) bramki Jakub Wiktorek 2

Glinik Gorlice - Akademia Goal 14-0 (7-0) bramki Jakub Wiktorek 4, Maksymilian Serafin 1,Krystian Drozd 3, Kacper Drąg 3, M.Wiktorek 2, Wojciech Zakrzewski 1

"Rozkład jazdy" na najbliższy weekend 

MLJS Puszcza Niepołomice - Glinik Gorlice 05-10-2014 niedziela godz.11

MLJM SMS Kraków - Glinik Gorlice 04-10-2014 sobota godz.11

I Liga Trampkarzy OZPN N.Sącz Glinik Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 04-10-2014 sobota godz.10 

I Liga Młodzików OZPN N.Sącz Glinik Gorlice - Galicja Nowy Sącz 04-10-2014 sobota godz.12

Harmonogram zajęć grup młodzieżowych Glinika Gorlice

Od pażdziernika będzie obowiązywał nowy harmonogram zajęć dla grup młodzieżowych GKS Glinik Gorlice
grupa naborowa   U-5 "grupa Messi" rocznik 2009 i młodsi poniedziałek, środa godz.16.30 trener Łukasz Brzeziański tel. 600 777 408
grupa naborowa   U-6 "grupa Neymar" rocznik 2008 poniedziałek, środa  godz.15.30 trener Łukasz Brzeziański tel. 600 777 408
grupa U- 7 rocznik 2007 wtorek, czwartek godz.16.00 trener Robert Cionek tel. 600 452 919
grupa U-8 rocznik 2006 grupa 1 poniedziałek, czwartek godz.15.30 trener Sebastian Szurek tel. 534 867 923
grupa U-8 rocznik 2006 grupa 2 środa, piątek godz.15.30 trener Sebastian Szurek tel. 534867923
grupa orlików B roczniki 2004/2005 poniedziałek, piatek godz.16 trener Janusz Kapuściński tel. 609 558 973
grupa orlików A roczniki 2004/2005 b/d trener Piotr Stępkowicz tel. 795524190
grupa młodzików roczniki 2002/2003 b/d trener Przemysław Cygan tel. 668 489 723
grupa trampkarzy roczniki 2000/2001 wtorek, czwartek, piątek godz.17.30 trener Łukasz Brzeziański tel. 600777408
grupa dziewcząt od pażdziernika trenuje wspólnie wtorek, czwartek godz.16.15 trener Łukasz Brzeziański tel. 600777408 
grupa juniorów młodszych roczniki 1998/99 b/d trener Janusz Kapuściński tel. 609 558 973
grupa juniorów starszych roczniki 1996/97 b/d trener Piotr Stępkowicz tel. 795 524 190

V Piłkarski Memoriał im.Maksymiliana Kumorkiewicza

 

W niedzielę 14 września na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbył się V Piłkarski Memoriał Dzieci im. Maksymiliana Kumorkiewicza.

Organizatorem zawodów był Zarząd GKS Glinik Gorlice przy współudziale Urzędu Miasta w Gorlicach, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach oraz Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Gorlicach.

Czytaj więcej...

Piłkarski weekend rozpocznie się już od piątku, a już we wtorek zagrają młodzicy

Kolejny piłkarski weekend z udziałem drużyn młodzieżowych Glinika Gorlice przed nami. 

We wtorek 2 września o godz.17 na stadionie nowosądeckiego Zabełcza zagrają młodzicy Glinika z Galicją Nowy Sącz. Przed podopiecznymi Przemysława Cygana seria dwóch meczy bowiem już w sobotę 6 września kolejne spotkanie tym razem w Starym Saczu z Sokołem o godz.13:00.

Czytaj więcej...