banner 2018

OSTATNI SPARING PRZED RUNDĄ WIOSENNĄ NA KORZYŚĆ GLINIKA

W ostatnim sprawdzianie przed rozgrywkami ligowymi przyszło nam się zmierzyć z bardzo ciekawym projektem jakim jest kadra "Z A klasy do Ekstraklasy".

Kilkunastu uzdolnionych zawodników z klubów z niższych lig, pomimo tego, że nie trenują na co dzień razem pokazało się z dobrej strony. Takie cechy jak duże zaangażowanie i niezłe umiejętności predysponują ich w przyszłości do grania na wyższych szczeblach rozgrywkowych. Nasza drużyna pokonała kadrę NaszSport.pl 0:3 (0:3).
Bramki dla Glinika zdobyli: 1 gola Daniel Kmak i dwie Piotr Gogola. Mecz rozegrany został na boisku w Wojnarowej.
Czytaj więcej...

GLINIK PRZEGRYWA SPARING Z IV LIGOWYM PARTYZANT TARGOWISKA

Dużymi krokami zbliża się początek rundy wiosennej IV ligi małopolskiej. Nasz zespół powoli kończy przygotowania do rewanżowej rundy. Kolejnym sprawdzianem biało-niebieskich był kontrolny mecz z IV ligowym zespołem Partyzant Targowiska. Mecz rozegrany został w sobotnie popołudnie 22 lutego na boisku w Sanoku. Podopieczni terenera Tomasza Wacka tym razem przegrali 2:0. Przed nami jeszcze jeden sparing, który planowany jest na dzień 29 luty z II zespołem Stali Mielec o godz. 10.00 w Mielcu. 

Czytaj więcej...

WYGRANA GLINIKA W SPARINGU Z METALEM TARNÓW

Niespełna trzy dni po ostatnim sparingu naszego zespołu z III ligowcem z Nowego Targu, Glinik Gorlice rozegrał kolejny mecz testowy. W dniu dzisiejszym zespół trenera Tomasza Wacka na boisku w Woli Rzędzińskiej podejmował drużynę KS Metal Tarnów. Mecz zakończył się zwycięstwem 2:4 dla naszego zespołu. Bramki dla Glinika strzelali: Pavlo Konchuk, Marcin Szary,Tomasz Mituś i Piotr Gogola.

Czytaj więcej...

PRZEGRANA GLINIKA W SPARINGU Z PODHALEM NOWY TARG

W dniu 5 lutego nasz zespół rozegrał kolejny mecz testowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem przeciwnikiem Glinika Gorlice była III ligowa drużyna Podhale Nowy Targ.Mecz zakończył się efektownym zwycięstwem drużyny z Nowego Targu 2:7 (0:4). Mecz rozegrany został na obiekcie Akadami Kolejarza Stróże.

Czytaj więcej...

ZMIANA W SZTABIE SZKOLENIOWYM

W trakcie przerwy zimowej pomiędzy rundami sezonu zasadniczego 2019/2020, zarząd Klubu podjął kluczową decyzję o zmianie trenera pierwszej drużyny GKS Glinik Gorlice. Dotychczasowego trenera Daniela Dawca, zastąpi 43 letni szkoleniowiec: Tomasz Wacek. Pod wodzą nowego trenera już niebawem drużyna seniorów rozpocznie przygotowania do drugiej części sezonu IV ligi.

Czytaj więcej...

GLINIK WYGRYWA Z NAFTĄ KRYG W PÓŁFINALE PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU PPN GORLICE

Po zakończonym sezonie IV ligi, nasz zespół rozegrał w dniu 17 listopada mecz z A-klasową drużyną Nafta Kryg w ramach  półfinału Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice. Drużyna Glinika była faworytem tego spotkania. Mimo wyraźnej przewagi naszego zespołu to pierwsi gola strzelili gospodarze. Z biegiem czasu Glinik dążył do wyrównania i w konsekwencji do wygrania tego meczu. Tak tez się stało. Wyrównującą bramkę strzelił Kacper Susz. Kolejne gole padły po przerwie. Bramkę na 1:2 strzelił Pavlo Konchuk, a na 1:3 Daniel Kmak. Pomimo wielu znakomitych okazji na podwyższenie wyniku przez nasz zespół, mecz zakończył się wynikiem 1:3. Zwycięstwo w Krygu zapewniło udział w grze w finale Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice. 

Czytaj więcej...