gksglinik 2021 strona4

TERMINARZ MECZY DRUŻYN GLINIK GORLICE 2021/22

STAN NA DZIEŃ  17 WRZEŚNIA godz. 10.00

 

100.jpg

 

TERMINARZ MECZÓW DRUŻYN Glinik Gorlice W RUNDZIE Jesienna SEZONU 2021/2022
 
Data spotkaniaNowy Sacz: C1 Trampkarz Grupa płd.Nowy Sacz: IV Liga "KEEZA" Grupa wsch.Nowy Sacz: I liga okręgowa A1 Junior Grupa płd.Nowy Sacz: D1 Młodzik Grupa płd.Gorlice: E2 OrlikGorlice: D2 MłodzikNowy Sacz: B1 Junior Młodszy Grupa płd.
2021-09-18
Sobota
Gorlice, 10:00
JARMUTA SZCZAWNICA
Bochnia, 16:00
BKS BOCHNIA
Gorlice, 15:00
Moszczanka Moszczenica
Gorlice, 12:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA
     
2021-09-20
Poniedziałek
       
16:30
KS Podhalanin Biecz
   
2021-09-21
Wtorek
       
17:30
LKS Łużna
   
2021-09-22
Środa
     
Gorlice, 17:00
Orkan Raba Wyżna
     
2021-09-24
Piątek
         
17:00
BAP Ropa
 
2021-09-25
Sobota
Gorlice, 10:00
Korzenna
Gorlice, 16:00
Wierchy Rabka
Korzenna, 10:00
Korzenna Korzenna
Gorlice, 12:00
A. P. WISŁA CZARNY DUNAJEC
     
2021-09-26
Niedziela
           
Gorlice, 11:00
A. P. WISŁA CZARNY DUNAJEC
2021-09-27
Poniedziałek
       
16:30
LKS Zagórzany
16:30
LKS Ogień Sękowa
   
2021-09-30
Czwartek
Uście Gorlickie, 17:30
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
           
2021-10-01
Piątek
         
16:30
LKS Ogień Sękowa
 
2021-10-02
Sobota
   
Gorlice, 14:00
URAN ŁUKOWICA
Słopnice, 10:00
SOKÓŁ SŁOPNICE
   
Kamienica, 11:00
Gorce Kamienica
2021-10-03
Niedziela
 
Nieciecza, 11:00
BRUK-BET Termalica Nieciecza II
         
2021-10-04
Poniedziałek
       
16:00
LKS Biała Brunary I
   
2021-10-05
Wtorek
       
17:00
LKS Biała Brunary II
   
2021-10-09
Sobota
Gorlice, 12:00
A. P. WISŁA CZ. DUNAJEC
Słopnice, 15:00
SOKÓŁ SŁOPNICE
Gorlice, 14:00
LKS Szaflary
     
Gorlice, 14:00
TURBACZ MSZANA DOLNA
2021-10-11
Poniedziałek
     
Gorlice, 17:00
Dunajec Nowy Sącz
16:00
LKS Biała Brunary I
   
2021-10-12
Wtorek
       
Gorlice, 16:00
LKS Łużna
   
2021-10-15
Piątek
         
16:30
KS Podhaalanin Biecz
 
2021-10-16
Sobota
Gorlice, 12:00
Dunajec
Gorlice, 15:00
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko
 
Szalowa, 12:00
Akademia Piłkarska Respect
     
2021-10-17
Niedziela
   
Stary Sącz, 11:00
Sokół Stary Sącz
       
2021-10-18
Poniedziałek
       
16:00
KS Podhalanin Biecz
17:00
LKS Ogień Sękowa
   
2021-10-22
Piątek
         
16:00
LKS Łużna
 
2021-10-23
Sobota
Szlachtowa, 12:00
JARMUTA SZCZAWNICA
   
Gorlice, 12:00
KS Zakopane
   
Zakopane, 12:00
ZAKOPANE
2021-10-24
Niedziela
 
Limanowa, 14:00
MKS Limanovia w Limanowej
         
2021-10-25
Poniedziałek
       
15:30
LKS Biała Brunary II
15:30
LKS Zagórzany
   
2021-10-29
Piątek
         
15:30
UKS 3 Veronica
 
2021-10-30
Sobota
 
Gorlice, 14:00
Watra Białka Tatrzańska
 
Limanowa, 12:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA
     
2021-11-05
Piątek
         
15:00
KS Bobowa
 
2021-11-06
Sobota
 
Tarnów, 13:00
Tarnovia Tarnów
         
2021-11-11
Czwartek
 
Gorlice, 13:00
JARMUTA SZCZAWNICA
         
Legenda:
Dzień roboczy Sobota Niedziela Mecz w roli gospodarza Mecz w roli gościa
 Copyright 2020 - 2021 © pzpn.pl WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONEv1.3.92