banner 2018

TERMINARZ 2019/2020

 

 

TERMINARZ AKTUALNY NA DZIEŃ 16 MARCA 2020

 

TERMINARZ MECZÓW DRUŻYN GLINIK GORLICE W RUNDZIE WIOSENNA SEZONU 2019/2020
Data spotkaniaIV Liga Grupa wsch.I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "wiosna"Gorlice: Klasa ANowy Sacz: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)Nowy Sacz: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
2020-03-14
Sobota
Gorlice, 15:00
Lubań Maniowy
       
2020-03-21
Sobota
 
Nowy Sącz, 10:00
Sandecja Nowy Sącz
     
2020-03-28
Sobota
Gorlice, 15:00
Watra Białka Tatrzańska
       
2020-03-29
Niedziela
   
15:00
Szymbark
   
2020-04-04
Sobota
Brzesko, 15:30
CANPACK Okocimski Klub Sportowy
Kraków-Podgórze, 10:00
Garbarnia Kraków
 
Gorlice, 16:30
Biegoniczanka
Gorlice, 12:00
Sandecja Nowy Sącz II
2020-04-05
Niedziela
   
14:00
Sokół Staszkówka
   
2020-04-09
Czwartek
       
Nawojowa, 10:00
AKADEMIA GOAL
2020-04-11
Sobota
Gorlice, 13:00
Poprad Rytro
 
15:00
Ropa
   
2020-04-14
Wtorek
       
Gorlice, 14:00
AP 2012 Nowy Sącz
2020-04-18
Sobota
Gorlice, 16:30
Barciczanka Barcice
Nowy Sącz, 10:00
Dunajec Nowy Sącz
 
Korzenna, 13:30
Korzenna Korzenna
Gorlice, 12:00
AKADEMIA KOLEJARZ
2020-04-19
Niedziela
   
16:00
Olimpijczyk Racławice
   
2020-04-25
Sobota
   
16:00
Ogień Sękowa
Gorlice, 12:00
Dunajec Nowy Sącz
Gorlice, 10:00
MUKS Mineralni
2020-04-26
Niedziela
Bochnia, 15:30
BKS BOCHNIA
       
2020-05-02
Sobota
Gorlice, 17:00
Sandecja Nowy Sącz II
   
Gorlice, 10:00
Sandecja Nowy Sącz
Stary Sącz, 14:00
Sokół Stary Sącz
2020-05-03
Niedziela
   
17:00
Nafta Kryg
   
2020-05-04
Poniedziałek
       
Szalowa, 18:00
Akademia Piłkarska Respect
2020-05-09
Sobota
Szczyrzyc, 17:00
Orkan Szczyrzyc
     
Gorlice, 10:00
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2020-05-10
Niedziela
   
17:00
Moszczanka Moszczenica
Łososina Dolna, 10:00
Hart Tęgoborze
 
2020-05-13
Środa
Gorlice, 17:30
MKS Limanovia w Limanowej
       
2020-05-16
Sobota
Tarnów, 11:00
Unia Tarnów
Kraków-Nowa Huta, 12:15
AP Profi Kraków
     
2020-05-17
Niedziela
   
17:00
Biała Brunary
Gorlice, 10:00
Sokół Stary Sącz
Gorlice, 10:00
Sandecja I
2020-05-23
Sobota
Gorlice, 17:00
Tarnovia Tarnów
     
Gorlice, 17:00
Biegoniczanka
2020-05-24
Niedziela
   
18:00
Bobowa
Muszyna, 10:30
Poprad Muszyna
 
2020-05-25
Poniedziałek
       
Gorlice, 18:00
Dunajec Nowy Sącz
2020-05-29
Piątek
       
Gorlice, 18:00
Sandecja Nowy Sącz III
2020-05-30
Sobota
Drwinia, 16:00
GKS Drwinia
Nieciecza, 13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
     
2020-05-31
Niedziela
   
16:00
Biecz
Gorlice, 10:00
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
2020-06-03
Środa
Gorlice, 17:30
Poprad Muszyna
       
2020-06-05
Piątek
       
Muszyna, 17:00
Poprad Muszyna
2020-06-06
Sobota
     
Tylicz, 12:00
KORONA BESKIDU TYLICZ
 
2020-06-07
Niedziela
Nieciecza, 11:00
BRUK-BET Termalica Nieciecza II
 
16:00
Wójtowa
   
2020-06-13
Sobota
Gorlice, 17:00
Wierchy Rabka
       
2020-06-14
Niedziela
 
11:00
Podgórze Kraków
17:00
Victoria Śnietnica
   
2020-06-20
Sobota
Wola Rzędzińska, 16:00
Wolania Wola Rzędzińska
 
18:00
Uście Gorlickie II
   
Legenda:
Dzień roboczy Sobota Niedziela Mecz w roli gospodarza Mecz w roli gościa