banner 2018

TERMINARZ 2019

 

TERMINARZ AKTUALNY NA DZIEŃ 15 KWIETNIA 2019 GODZ 8.00

 

TERMINARZ MECZÓW DRUŻYN GLINIK GORLICE W RUNDZIE WIOSENNA SEZONU 2018/2019
Data spotkaniaIV Liga Grupa wsch.I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)Klasa A "Gorlice"Nowy Sacz: I liga okręgowa A1 JuniorNowy Sacz: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)Nowy Sacz: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy " "Gorlice: III liga okręgowa C1 Trampkarz
2019-04-18
Czwartek
     
Mogilno, 10:00
WICHER MOGILNO
Nowy Sącz, 12:00
Sandecja I,
   
2019-04-20
Sobota
 
Kraków-Nowa Huta, 16:00
AS Progres Kraków
11:00
Mogilno
       
2019-04-23
Wtorek
     
Gorlice, 17:00
Korzenna Korzenna
Gorlice, 12:00
GOAL I
Nowy Sącz, 10:00
Galicja
 
2019-04-27
Sobota
16:00
Tarnovia Tarnów
Gorlice, 10:00
Tarnovia
 
Stary Sącz, 10:00
Sokół Stary Sącz
Podegrodzie, 14:30
Gród
   
2019-04-28
Niedziela
   
15:00
Podhalanin Biecz
   
Gorlice, 10:00
Moszczanka
10:00
Bobowa
2019-04-30
Wtorek
 
Gorlice, 17:00
Unia Oświęcim
         
2019-05-01
Środa
16:00
Limanovia Limanowa
 
12:00
Bobowa
       
2019-05-04
Sobota
11:00
Unia Tarnów
   
Gorlice, 12:00
Świniarsko
Gorlice, 10:00
Dunajec I Nowy Sącz
Nawojowa, 10:00
Nawoj
14:00
Biecz
2019-05-05
Niedziela
 
Gorlice, 10:00
CANPACK Okocimski Klub Sportowy
17:00
Zagórzany
       
2019-05-06
Poniedziałek
     
Nowy Sącz, 18:00
Helena Nowy Sącz
Muszyna, 17:30
Poprad M
   
2019-05-11
Sobota
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
Tarnów, 14:00
Unia Tarnów
 
Gorlice, 12:00
Gród Podegrodzie
Nowy Sącz, 10:00
AP 2012
Gorlice, 10:00
PRZYDONICA
14:30
Zagórzany
2019-05-12
Niedziela
   
16:00
Kryg
       
2019-05-13
Poniedziałek
       
Gorlice, 17:00
Łużna
   
2019-05-15
Środa
     
Łososina Dolna, 16:00
Hart Tęgoborze
     
2019-05-18
Sobota
 
Gorlice, 10:00
Dunajec Nowy Sącz
 
Rytro, 10:00
Poprad Rytro
 
Łososina Dolna, 13:30
Łosoś
12:30
Ropa
2019-05-19
Niedziela
16:00
GKS Drwinia
 
14:00
Biała Brunary
       
2019-05-20
Poniedziałek
     
Gorlice, 18:30
Grybovia Grybów
Gorlice, 18:00
BESKIDZKA,
   
2019-05-25
Sobota
17:00
LKS Szaflary
Nowy Sącz, 11:00
Sandecja Nowy Sącz
   
Gorlice, 13:00
Biegoniczanka nowy sącz
 
13:00
Orzeł Wojnarowa
2019-05-26
Niedziela
   
16:00
Kobylanka
   
Gorlice, 10:00
Respect
 
2019-06-01
Sobota
 
Gorlice, 12:00
AS Progres Kraków
 
Gorlice, 10:00
Kolejarz Stróże
Gorlice, 14:00
KORONA
   
2019-06-02
Niedziela
18:00
Dunajec Zakliczyn
 
13:30
LKS Wójtowa
       
2019-06-08
Sobota
18:00
Orkan Szczyrzyc
           
2019-06-09
Niedziela
 
Tarnów, 11:00
Tarnovia
15:00
LKS Uście Gorlickie
       
2019-06-15
Sobota
16:00
Poprad Muszyna
           
2019-06-16
Niedziela
   
11:00
Moszczanka Moszczenica
       
2019-06-22
Sobota
   
16:30
Staszkówka
       
2019-06-30
Niedziela
       
Stróże, 14:00
Kolejarz
 
16:00
Kobylanka
Legenda:
Dzień roboczy Niedziela Sobota Mecz w roli gospodarza Mecz w roli gościa