gksglinik 2021 strona4

INFORMACJA ZARZĄDU KLUBU

 

Zarząd Klubu podjął decyzję o przesunięciu planowanego na marzec terminu Walnego zebrania członków Klubu. Podjęcie takiej decyzji spowodowane jest przesunięciem z przyczyn pandemicznych rozliczeń podatkowych o kolejne 3 miesiące do końca czerwca. Umożliwi to rozliczenie i zamknięcie poprzedniego roku podatkowego które jest w trakcie przygotowywania przez Biuro rachunkowe prowadzące księgowość Klubu i przedstawienie Sprawozdania finansowego Zarządu na Walnym Zebraniu. Przesunięcie to wynika również z ogromu prac które muszą być wykonane w związku z uzupełnieniem i kompletacją dokumentów po przejściu kolejnych dwóch Zarządów. Deklarujemy ze swojej strony niezwłoczne zwołanie Walnego zebrania, o czym będziemy informować na bieżąco Członków Klubu.

 

Jednocześnie informujemy, że Uchwałą Zarządu zostały podniesione składki członkowskie na 2022 rok do wysokości 10 zł za miesiąc.

 

Prosimy Członków Klubu o uregulowanie zobowiązań. Istnieje możliwość wpłaty na konto Klubu oraz gotówkowo w siedzibie Klubu na ul. Sienkiewicza 15 w dni robocze w godz. 12-14.

 

Zapraszamy również nowych Członków chcących wesprzeć statutową działalność Klubu i przyczynić się do rozwoju piłki w naszym mieście. Deklaracje dostępne w siedzibie klubu.

 

                                                                                    Z sportowym Pozdrowieniem

                                                                                                   Zarząd Klubu GKS Glinik

TEST MECZ 2018 GKS Glinik Gorlice

GKS Glinik Gorlice ma zaszczyt zaprosić po raz kolejny

wszystkich zainteresowanych zawodników grą w pierwszej drużynie naszego klubu ( IV liga) na Test-Mecz,

który odbędzie się 7 lipca 2018 roku o godzinie 13:00 na stadionie w Gorlicach.

 

TEST mecz4

 

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu,

prosimy o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji o sobie: 
- imię i nazwisko
- data urodzenia
- pozycja na boisku
- przebieg dotychczasowej kariery
- telefon kontaktowy.

Zapraszamy do kontaktu, z piłkarskim pozdrowieniem biało-niebiescy.

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU KLUBU

Oświadczenie Zarządu Gorlickiego Klubu Sportowego „GLINIK” Gorlice z dnia 05.10.2017r.

Zarząd GKS „Glinik” Gorlice z przykrością informuje, że mecz piłki nożnej pomiędzy GKS „Glinik” Gorlice a MKS „Tarnovia” Tarnów, którego przeprowadzenie zaplanowano na dzień 14-10-2017 r. zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

Czytaj więcej...

URODZINOWE 3 LATA STRONY

Właśnie dziś 20 sierpnia mija 3 lata od uruchomienia naszej Klubowej strony www.GKSGLINIK.pl. Aż trudno uwierzyć że zaczynaliśmy praktycznie od zera, począwszy od nowej domeny, po naukę oprogramowania i wszystkie wprowadzone treści. To co widzimy aktualnie przerosło nasze oczekiwania.

Czytaj więcej...