BANNER gksglinik 2017c

"KLUB 100"

Klub 100 zrzesza sympatyków GKS Glinik Gorlice, wspomagając finansowo i moralnie statutową działalność gorlickiego klubu piłkarskiego. Kształtuje postawy moralne i patriotyczne młodzieży, poprzez sportową rywalizację w duchu fair-play. Bez strategicznego sponsora utrzymanie piłki nożnej w Gorlicach na obecnym poziomie jest niemożliwe. Dlatego jedyną nadzieją było utworzenie klubu 100 którzy swoimi dobrowolnymi składkami zasilą budżet klubu.

Historia klubu GKS Glinik Gorlice sięga 1921 roku; zaprzepaszczenie tych tradycji sportowych byłoby niewybaczalne. Członkami Klubu 100 mogą zostać zarówno osoby fizyczne, jak i prawne, reprezentowane przez osoby fizyczne.

Klub 100 ma na celu pozyskiwanie nowych członków, którym leży na sercu dobro gorlickiej piłki nożnej. Członkowie Klubu 100 - są ludźmi honoru i tylko sprzeniewierzenie się tym zasadom daje nam możliwość usunięcia członka z klubu. Zarząd stowarzyszenia ma na celu czuwanie nad regularnością wpłat członków klubu, jak i kontrolę wydatkowania pozyskanych środków oraz informowanie członków o przeznaczeniu wydawanych funduszy.

Członkami Klubu 100 zostają osoby które wypełnią deklarację przystąpienia do programu oraz dokonają wpłatę pierwszej składki członkowskiej. Członkowstwo ma charakter dobrowolny i głównym jego zadaniem jest wsparcie Klubu.

Podstawową zasadą uczestnictwa jest rzetelność i uczciwość wszystkich członków Klubu 100. Każdy członek klubu ma obowiązek wywiązywania się z podjętych zobowiązań.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszym przedsięwzięciem lub oczekują więcej informacji, prosimy o przesłanie wydrukowanej deklaracji pocztą na adres klubu (38-300 Gorlice, ul. 11 Listopada 54a) lub pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź o kontakt telefoniczny (888 441 395). Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

DOŁACZ DO NAS WSPIERAJ GKS GLINIK GORLICE

KLUB100 2014

CEL GŁÓWNY:
 Wsparcie finansowe Klubu przez Sponsorów wpłacających stałe, niewielkie, miesięczne kwoty. Dążymy do tego aby Klub w efekcie liczył 100 członków.

KTO MOŻE ZOSTAĆ CZŁONKIEM KLUBU 100?

Oferta dedykowana jest dla osób fizycznych* oraz do małych i mikro przedsiębiorców. Ofertę kierujemy do wzystkich tych, którym zależy na rozwoju piłki nożnej w Gorlicach. Aby kontunułować tą piękną historię gorlickiej piłki, prosimy o przyłączenie się do nas.

*konieczne ukończenie 18 roku życia.

ZOBOWIĄZANIA CZŁONKÓW „KLUBU 100”:

Każdy klubowicz zobowiązany będzie, po podpisaniu deklaracji, do wpłacania minimum 50 zł miesięcznie na konto GKS Glinik Gorlice. Po podpisaniu deklaracji osoba fizyczna/osoba prawna zyskuje miano Super Kibica. Do Klubu 100 można zapisać się zawsze jak i zawsze, bez konsekwencji się z niego wypisać. Super Kibic traci wtedy jedynie możliwość posługiwania się tym tytułem, jego logo/imię i nazwisko znika z informacji na stronie oraz traci przyznane mu przywileje.

KORZYŚCI DLA CZŁONKÓW „KLUBU 100”:

Główną korzyścią z bycia w Klubie 100 GKS Glinik Gorlice jest prestiż związany z możliwością nazywania siebie „Super Kibicem” GKS-u. Na głównej stronie internetowej umieszczona zostanie specjalna zakładka w której wymienieni będą wszyscy członkowie Klubu ( logo firmy, bądź imię i nazwisko). Kolejną korzyścią z bycia członkiem Klubu 100 będzie darmowy karnet na wszystkie mecze naszego zespołu GKS Glinik Gorlice które odbywają się na stadionie im. Maksymiliana Kumurkiewicza w Gorlicach. Każdy członek Klubu 100 zapraszany będzie na imprezy organizowane przez GKS Glinik Gorlice. Przedsiębiorcy będą również mogli liczyć na dogodne warunki na umieszczenie na stadionie banerów reklamowych.

JAK DOŁĄCZYĆ DO KLUBU:

Członkiem "Klubu 100 „ GKS Glinik Gorlice , zostaje osoba która wypełni i podpisze deklarację dobrowolnego przystąpienia do Klubu 100 dostępną do pobrania w dolnej części bierzącej strony lub w siedzibie Klubu. Wypełnioną deklarację należy dostarczyć/ wysłać na adres Klubu, tj. „ GKS Glinik, 38-300 Gorlice, ul. Sienkiewicza 15, 38-300 Gorlice z dopiskiem „Klub 100”. Wpłaty należy dokonywać na konto: Dominet Bank S.A. 65 1600 1462 0008 5146 9365 6001 z koniecznym dopiskiem: "Klub 100" składka na cele statutowe, imię i nazwisko, nazwa firmy, do 10 dnia każdego miesiąca.

POBIERZ DEKLARACJE...