Ćwierćfinały (środa, 24 kwietnia 2024 r., godz. 17:00)

Półfinały (środa, 22 maja 2024 r., godz. 18:00)
Dalin/Unia/Okocimski/Bruk-Bet Termalica II – Victoria/KS Chełmek/Beskid Andrychów/Glinik
KS Olkusz/MKS Limanovia/Wiślanie/Wieczysta – Beskid Żegocina/Poprad/Górnik/Podhale

Finał odbędzie się w czerwcu.

Zgodnie z Regulaminem gospodarzami meczów są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2023/2024 (z wyjątkiem finałów na szczeblu Podokręgów i finału na szczeblu MZPN, które organizuje organ prowadzący). W przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2022/2023 lub sklasyfikowane na niższym miejscu w tabeli danych rozgrywek w sezonie 2022/2023.

Na każdym etapie rozgrywek – w przypadku uzyskania po 90 minutach gry wyniku remisowego – sędzia główny zawodów zarządza wykonywanie rzutów karnych wg obowiązujących przepisów gry w piłkę nożną. Wyjątkiem jest finał na szczeblu Małopolski – w przypadku uzyskania po 90 minutach gry wyniku remisowego sędzia zarządza dogrywkę 2×15 minut, a następnie, w przypadku remisu, rzuty karne.