gksglinik 2021 strona4

RUSZAMY!

 

Przygotowania do sezonu 2020/2021 rozgrywek IV Ligi grupy małopolskiej-wschodniej rozpoczęły się na dobre! W poniedziałkowe popołudnie nasi zawodnicy powrócili do treningów po trzytygodniowej przerwie.

Czytaj więcej...

ZAGRAJ W IV LIDZE!

Chcesz stać się częścią gorlickiej piłki? Chcesz być zawodnikiem niezwykle zgranego zespołu walczącego o jak najwyższe miejsca w rozgrywkach IV Ligi? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś „tak!”, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! 

Czytaj więcej...

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NOWEGO GLINIKA!

Za nami bardzo intensywny sezon, zarówno w kwestiach sportowych, jak i organizacyjnych. Przed kilkoma miesiącami doszło do zmiany kierownictwa w Klubie, które postawiło przed sobą cel – uczynić Glinik jeszcze lepszym miejscem dla Was, Gorliczan!

Czytaj więcej...

ZAKOŃCZENIE SEZONU W MANIOWACH

W sobotnie popołudnie zakończymy sezon 2020/2021 w KEEZA IV Lidze. Naszym rywalem w ostatnim spotkaniu tegorocznych rozgrywek będzie ekipa Lubania Maniowy, której będziemy gośćmi. Będzie to znakomita okazja, by zdobyć komplet punktów.

Czytaj więcej...

DOMOWE OSTATKI

W środowy wieczór na murawie Stadionu OSiR im. Maksymiliana Kumorkiewicza w Gorlicach zawodnicy Glinika rozegrają ostatni domowy mecz w sezonie 2020/2021. Rywalami "Biało-niebieskich" będą piłkarze Limanovii Limanowa. Będzie to okazja do pożegnania się z miejscowymi kibicami w dobrym stylu.

Czytaj więcej...

W SOBOTĘ Z WICELIDEREM

Po dwutygodniowej przerwie "Biało-niebiescy" rozegrają spotkanie na własnym stadionie. W sobotni wieczór przy Sienkiewicza 15 będziemy gościć ekipę Popradu Muszyna. Dla podopiecznych Tomasza Wacka będzie to okazja na przedłużenie serii spotkań bez porażki u siebie.

Czytaj więcej...