gksglinik 2021 strona4

GLINIK GORLICE PO ZACIETYM MECZU REMISUJE Z POPRADEM MUSZYNA

Po emocjonującym meczu w trudnych warunkach pogodowych nasz zespół w dniu 9 kwietnia w ramach 22 kolejki IV ligi małopolska zremisował z bezpośrednim rywalem w tabeli zespołem Poprad Muszyna. Mecz był niezwykle zacięty. Wyrównana walka o piłkę okraszona była faulami po których posypało się sporo żółtych kartoników. "Obdarowani" nimi zostali nawet zawodnicy z ławki rezerwowej. Nie zabrakło także czerwonych kartek - wręczonych między innymi za dwie żółte. Czerwony "bilet" od sędziego otrzymał nawet trener Popradu Muszyna. W efekcie Piotr Kapusta musiał opuścić swoich zawodników w końcówce spotkania. 

Czytaj więcej...

PIĄTA WYGRANA Z RZĘDU - GLINIK GROMI DUNAJEC ZAKLICZYN

W dniu 26 marca na własnym stadionie zespół Glinika Gorlice w ramach 20 kolejki IV ligi małopolska wschód podejmował drużynę Dunajec Zakliczyn. Różnica punktowa jak i miejsca w tabeli jednoznacznie wskazywały faworyta przed tym meczem.Przyjezdni, którzy zajmują odległe miejsce w tabeli, byli tylko tłem dla dobrze grającego gorlickiego kolektywu. Nasi piłkarze zdają sobie sprawę z tego, że nie mogą pozwolić sobie na utratę punktów z niżej notowanymi rywalami, i do każdego meczu podchodzą z dużą motywacją i determinacją. Podopieczni trenera Tomasza Wacka potwierdzili swoje miejsce w tabeli i pokonali gości aż 5:0.

Czytaj więcej...

SKROMNA ALE WAŻNA WYGRANA Z KOLEJARZEM STRÓŻE

W dniu 12 marca nasz zespół rozegrał pierwsze spotkanie w bieżącym roku, rozpoczynając go meczem 18 kolejki z Kolejarzem Stróże. Niżej uplasowany w tabeli zespół Glinika Gorlice pokonał przyjezdnych 1:0 i tym samym doliczył sobie do tabeli cenne 3 punkty. Jedyna bramkę w tym spotkaniu zdobył w 6 minucie Tomasz Rząca. 

Czytaj więcej...