tlo 2018 big3

URODZINOWE 3 LATA STRONY

Właśnie dziś 20 sierpnia mija 3 lata od uruchomienia naszej Klubowej strony www.GKSGLINIK.pl. Aż trudno uwierzyć że zaczynaliśmy praktycznie od zera, począwszy od nowej domeny, po naukę oprogramowania i wszystkie wprowadzone treści. To co widzimy aktualnie przerosło nasze oczekiwania.

Należy w tym miejscu podkreślić rolę Marcina Zygmunt – właściciela firmy www.greenbox.pl, który bezinteresownie nauczył podstaw funkcjonowania strony jak i zapewnił zaplecze (utrzymanie domeny i serwera).

Przez ten czas nasz serwis przechodził kilka metamorfoz szaty graficznej. Również treść poszczególnych artykuły były modyfikowane a niektóre z nich dodawane na nowo. Aktualnie strona jest rozbudowana do zaplanowanego na początku poziomu. Oczywiście nie zatrzymujemy się w miejscu i nadal będziemy starali się pracować nad jej rozbudową. Jedyne czego na naszej stronie zabraknie to nękających reklam.

.

Jesteśmy wdzięczni za tak liczne grono osób odwiedzających nas co dnia oraz za zaufanie zbudowane na przełomie tych 3 lat. Nadal będziemy pracować i wspierać Klub w tej formie.

Na koniec chcieli byśmy przedstawić kilka nowości i modyfikacji na stronie dokonanych w ostatnim czasie:

1. Drużyna Seniorów GKS Glinik Gorlice: gksglinik.pl/sklad-druzyny
  2. Informacje o Klubie: gksglinik.pl/informacje-o-klubie
  3. Relacja na żywo z ligowych spotkańgksglinik.pl/relacja-na-zywo
  4. Rozgrywki ligowe drużyn:

- Pozdrawiamy redakcja strony www.GKSGLINIK.pl : Tomasz Sekuła (LuLu) i Dawid Sierak (SiGi).