ZESPÓŁ MŁODZIKÓW PROWADZI W ROZGRYWKACH !!!

GLINIK GORLICE – POPRAD MUSZYNA 3:2  (0:2)

Bramki: Dawid Piotrowski -2, Dawid Gryzik

IMG mlodziki

Piłkarze  Glinika Gorlice w ostatniej kolejce spotkań podejmowali na własnym boisku lidera rozgrywek Poprad Muszyna. Młodzi zawodnicy Glinika do meczu z Popradem Muszyna przystąpili zbyt pewni siebie bowiem w I rundzie wygrali na wyjeździe w Muszynie 3:0. I już pierwsza akcja gości kończy się bramką. Glinik atakuje jednak nie wykorzystuje kilku znakomitych okazji a Poprad po kontrze zdobywa kolejnego gola. Na drugą połowę nasi chłopcy wyszli całkowicie odmienieni i bardzo zmobilizowani. Na bramkę gości sunie atak za atakiem. W efekcie zdobywamy trzy bramki wygrywamy ten dramatyczny mecz 3:2. Były jeszcze okazje do zdobycie bramki, natomiast goście w II połowie zostali całkowicie zdominowani. Po tym meczu Glinik został liderem tabeli mając po 6 kolejkach 13 pkt w bramkach 16:9. Złożyło się na to 4 zwycięstwa , 1 remis i 1 porażka. Na kolejny mecz nasz zespół wyjeżdża do Sandecji Nowy Sącz.

skład zespołu zespołu:  Piecuch Tomasz, Matuszyk Sebastian, Kicwak Kacper, Dąbrowski Krzysztof, Socha Maciej, Wierzba Jakub, Padoł Michał, Piotrowski Dawid, Gryzik Dawid, Gubała Kacper, Rakoczy Mateusz, Kosiński Bartłomiej, Piotrowski Kacper, Baran Miłosz