gksglinik 2021 strona4

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ ROCZNIKA 2007 I MŁODSZYCH

W dniu 3 grudnia zorganizowany został przez Klub GKS Glinik Gorlice - Turniej Mikołajkowy dla młodych piłkarzy rocznika 2007 r
i młodszych. 

 

Na parkiecie Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 udział w turnieju wzięło 5 drużyn - GKS Glinik Gorlice zgłosił do rozgrywek 3 drużyny natomiast zaproszone zostały także drużyny z Bardomed Gorlice oraz KS Podhalanin Biecz.

Drużyny rozegrały mecze w systemie " każdy z każdym" gdzie rozegrano 10 meczy. Jak zawsze młodzi adepci piłki nożnej rywalizowali w duchu fair play i doskonalili własne umiejętności pod okiem trenerów, ktorzy sprawdzali postępy swoich wychowanków.  

 

PP1.jpg

 

Drużyny wystąpiły w następujacych składach :

 

GKS GLINIK GORLICE I

 GKSGlinik mini 

 

1. DURAN NATAN

2. ZIÓŁKOWSKI PATRYK

3. MACISAAC RAYAN

4. HUDZIK PATRYK

5. GOGOLA TOMASZ

6. PIOTROWSKI ALAN

7. BUGNO DOMINIK

8. BAJORSKI KACPER

9. ZARZYCKI PATRYK

10. NAJDUCH OSKAR

 

TRENER :ROBERT CIONEK - OPIEKUN WALDEMAR ZIÓŁKOWSKI

 


 

GKS GLINIK GORLICE II

GKSGlinik normal

 

1. WORUTKA JEREMI

2. SZURA KAMIL

3. GRZEGORZEK ADAM

4. SOCHA MACIEJ

5. SZLACHTA SZYMON

6. CIESLA SZYMON

7. SZURA MATEUSZ

8. KRZYSZYCHA ADAM 

9. DATA KACPER

10. BAWOŁEK KACPER

 

TRENER: SEKUŁA JAN - OPIEKUN WALDEMAR ZIÓŁKOWSKI 

 


GKS GLINIK GORLICE III

GKSGlinik normal

 

1. MATYJA MICHAŁ

2. RODAK SZYMON

3. SZEMELA ERYK

4. WSZOLEK ADAM

5. LISOWICZ BARTOSZ

6. OKSIUTYCZ PAWEŁ

7. CZAJKA ADRIAN

8. MICHAŁEK TOMASZ

9. NOWAK MARIUSZ

10. TAJAK KONRAD

11. WIĘCEK LEON

TRENER JAN SEKUŁA

PP2.jpg

 


KS PODHALANIN BIECZ

podhalanin biecz

 

1. PŁAZIŃSKI PAWEŁ 

2. STĘPKOWICZ PAWEŁ

3. FIRLIT PATRYK

4. JANAS KACPER

5. KOSIBA WIKTOR

6. ŻEGLEŃ JAKUB

7. MAKOWIEC WOJCIECH

8. DĄBROWSKI KAMIL

9.BOCHENEK KRZYSZTOF

10. MICHALEC KACPER

11. CZECH KACPER

12. RYBA BARTOSZ

13. NOSAL BARTŁOMIEJ 

TRENER MICHAŁ GANCARZ

PP3.jpg 

 


BARDOMED GORLICE 

BARDOMED1

 

1. NIEMIEC MICHAŁ

2. WRÓBEL MACIEJ

3. MIKOŁAJCZYK SEBASTIAN

4. POWROŹNIK PAWEŁ

5. JAMRO MATEUSZ

6. ZASOWSKI TOMASZ

7. BYCZEK JAKUB

8. MROZEK JAN

9. WRÓBEL NIKODEM

10. WÓJCIK KACPER

11. LISOWICZ JAN 

TRENER -SEBASTIAN SZUREK

 

 

 

GLINIK I GLINIK II 0:8     

2-MACISAAC, 1-DURAN,PIOTROWSKI, BUGNO, ZIÓŁKOWSKI, ZARZYCKI, BAJORSKI

BARDOMED  KS BIECZ 2:2 2- WOJCIK / KOSIBA, CZECH
GLINIK III GLINIK I 0:2 2- PIOTROWSKI
BARDOMED  GLINIK II 1:2 WROBEL/ SZLACHTA, BAWOŁEK
GLINIK III KS BIECZ 4:1 2- RODAK, LISOWICZ, TAJAK/CZECH
GLINIK I BARDOMED  2:1 PIOTROWSKI, SAMOBOJCZA/ WRÓBEL
KS BIECZ  GLINIK II 1:1  JANAS/CIEŚLA
GLINIK III BARDOMED 2:0 RODAK,TAJAK
KS BIECZ  GLINIK I 2:2 STĘPKOWICZ, CZECH/ BAJORSKI, GOGOLA
 GLINIK II  GLINIK III  0:0  

 

Po zakończonych spotkaniach młodzi piłkarze otrzymali pamiątkowe medale oraz mikołajkowe upominki.

Brawa należą się jednak wszystkim uczestnikom, bo wszyscy bez wyjątku zaprezentowali kapitalne umiejętności. Licznie zgromadzona publiczność, która szczelnie wypełniła trybuny hali przy ulicy Jasnej ani przez moment nie mogła narzekać na nudę. Dowodem na to liczba strzelonych goli.

Zarząd Klubu składa podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do pomocy i organizacji turnieju. 

Panu Łukaszowi Niedzieli ( Chili Pub)  za pomoc w organizacji i przygotowaniu obiadów, Pani Elżbiecie Solarz za pomoc medyczną, Kolegium Sędziowskiemu za obsługę i prowadzenie zawodów, Dyrektorowi szkoły Panu Waldemarowi Pyznarowi za udostępnienie sali, a także opiekunom i rodzicom naszych najmłodszych adeptów piłkarskich.