gksglinik 2021 strona4

ZWYCIĘSTWO GLINIKA GORLICE ROCZNIK 2005 W "I TURNIEJU URODZINOWYM AP BARDOMED GORLICE"

 W dniu 13 lutego na Hali Sportowej OSIR w Gorlicach odbył się I Turniej Urodzinowy z okazji powstania szkółki piłkarskiej
AP Bardomed Gorlice.

W turnieju zagrało dziesięć zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach.

 

12742492_774766629333386_8726605716302852778_n.jpg

W grupie A znalazły się zespoły AP BardoMed Gorlice I, GKS Glinik Gorlice I, UKS 6 Jasło, KAP Bardomed 2005', K.S. Biecz.

W grupie B zagrały: AP BardoMed Gorlice II, GKS Glinik Gorlice II, Koniczynka Krosno, KAP BardoMed 2006 oraz Drużyna Dzieci Niezrzeszonych.

GRUPA A:
AP BardoMed Gorlice I- GKS Glinik Gorlice I 1-2
UKS 6 Jasło- KAP BardoMed 2005' 0-3

K.S. Biecz- AP BardoMed Gorlice I 1:0
GKS Glinik Gorlice I- UKS 6 Jasło 5-0
KAP BardoMed 2005'- K.S. Biecz 0-0
AP BardoMed Gorlice I- UKS 6 Jasło 1-1
GKS Glinik Gorlice- KAP BardoMed 2005' 1-1
K.S. Biecz- GKS Glinik Gorlice I 0-3
AP BardoMed Gorlice I- KAP BardoMed 2005' 1-0
UKS 6 Jasło- K.S. Biecz 0-1

KLASYFIKACJA PO FAZIE GRUPOWEJ:
1. GKS Glinik Gorlice 10 pkt (11:2)
2. K.S. Biecz 7 pkt (2:3)
3. KAP 2005' 5 pkt (4:2)
4. AP BardoMed Gorlice I 4 pkt (3:4)
5. UKS 6 Jasło 1 pkt (1:10)

GRUPA B:
AP BardoMed Gorlice II- GKS Glinik Gorlice II 0-5

Koniczynka Krosno- KAP BardoMed 2006' 0-0
DDN- AP BardoMed Gorlice II 3-3
GKS Glinik Gorlice II- Koniczynka Krosno 2-4
KAP BardoMed 2006'- DDN 3-1
AP BardoMed Gorlice II- Koniczynka Krosno 0-2
GKS Glinik Gorlice II- KAP BardoMed 2006' 1-2
DDN- GKS Glinik Gorlice II 0-5
AP BardoMed Gorlice II- KAP BardoMed 2006' 0-4
Koniczynka Krosno- DDN 1-0

 

KLASYFIKACJA PO FAZIE GRUPOWEJ: 
1. KAP BardoMed 2006' 10 pkt (9:2)

2. Koniczynka Krosno 10 pkt (7:2)
3. GKS Glinik Gorlice II 6 pkt (13:6)
4. DDN 1 pkt (4:12)
5. AP BardoMed Gorlice II 1 pkt (3:14) 

FAZA FINAŁOWA:

Mecz o miejsce IX
UKS 6 Jasło- AP BardoMed Gorlice II 5-0

Mecz o miejsce VII
AP BardoMed Gorlice I- DDN 4-0

Mecz o miejsce V
KAP BardoMed 2005'- GKS Glinik Gorlice II 3-1

Mecz o miejsce III 
K.S. Biecz- Koniczynka Krosno 1-1 (karne 1-2)

FINAŁ
GKS Glinik Gorlice- KAP BardoMed 2006 1-0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. GKS Glinik Gorlice I
2. KAP BardoMed 2006'
3. Koniczynka Krosno
4. K.S. Biecz
5. KAP BardoMed 2005'
6. GKS Glinik Gorlice II
7. AP BardoMed Gorlice I
8. Drużyna Dzieci Niezrzeszonych
9. UKS 6 Jasło
10. AP BardoMed Gorlice II

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy bramkarz Karol Matelowski (KAP BardoMed 2006')
Najlepszy zawodnik Kacper Smołkowicz (DDN)
Król strzelców Jan Apola (GKS Glinik Gorlice I).

Sędziował Szymon Sanocki (Rzeszów).