gksglinik 2021 strona4

ZWYCIĘSTWO GLINIK GORLICE ROCZNIK 2007 W TURNIEJU Z OKAZJI I URODZIN KLUBU AP BARDOMED GORLICE

 

W sobotę 27 lutego zorganizowany został turniej halowy dla zawodników urodzonych w 2007 roku i młodszych. Turniej był świętem urodzinowym Akademii Piłkarskiej Bardomed. Turniej rozegrany został na Hali Sportowej OSiR w Gorlicach.

 

 

Podopieczni trenera Roberta Cionka wystąpili w turnieju jako dwie drużyny : Glinik Gorlice I i Glinik Gorlice II.

Zdobywając pierwsze miejsce jako drużyna Glinik Gorlice I oraz 6 pozycje jako Glinik Gorlice II.

 P1100818_Medium.JPG

Zawodnicy Glinika występujący w turnieju:

 

Ziółkowski Patryk
Piotrowski Alan
Cionek Igor
Bugno Dominik
MacIsaac Ryan
Duran Natan
Wokurka Jeremi
Krzyszycha Adam
Szurek Mateusz
Szlachta Szymon
Tajak Konrad
Burkot Szymon
Najduch Oskar

 

 

W turnieju zagrały zespoły:

AP BardoMed Gorlice I, AP BardoMed Gorlice II, Glinik Gorlice, Koniczynka Krosno, K.S. Biecz, Glinik Gorlice II, KAP BardoMed 2007 oraz KAP BardoMed 2008.

Zespoły rywalizowały w dwóch grupach.


Grupa A: AP BardoMed Gorlice I, Glinik Gorlice I, K.S. Podhalanin Biecz oraz KAP BardoMed 2007
Grupa B: AP BardoMed Gorlice II, Koniczynka Krosno, Glinik Gorlice, KAP BardoMed 2008Wyniki:

Grupa A:
AP BardoMed Gorlice I- Glinik Gorlice 0:4
K.S. Podhalanin Biecz- KAP BardoMed 2007 0:0
AP BardoMed Gorlice I- K.S. Podhalanin Biecz 1:1
Glinik Gorlice- KAP BardoMed 2007 1:1
AP BardoMed Gorlice I- KAP BardoMed 2007 1:4
Glinik Gorlice- K.S. Podhalanin Biecz 0:0

Klasyfikacja po rywalizacji grupowej:
1. Glinik Gorlice I
2. KAP BardoMed 2007
3. K.S. Podhalanin Biecz
4. AP BardoMed Gorlice I

Grupa B:
AP BardoMed Gorlice II- Koniczynka Krosno 0:4

Glinik Gorlice II- KAP BardoMed 2008 0:1 
AP BardoMed Gorlice II- Glinik Gorlice 0:3
Koniczynka Krosno- KAP BardoMed 2008 0:1
AP BardoMed Gorlice II- KAP BardoMed 2008 0:2
Koniczynka Krosno- Glinik Gorlice II 3:1

Klasyfikacja po rywalizacji grupowej:
1. KAP BardoMed 2008
2. Koniczynka Krosno
3. Glinik Gorlice II
4. AP BardoMed Gorlice II

Mecz o 7 miejsce
AP BardoMed Gorlice I- AP BardoMed Gorlice II 2:0

Mecz o 5 miejsce
K.S. Biecz- Glinik Gorlice II 0:0, karne 3:2

Mecz o 3 miejsce
Koniczynka Krosno- KAP BardoMed 2007 0:2

FINAŁ
Glinik Gorlice I- KAP BardoMed 2008' 3:0

 

P1100906_Medium__kopia_2.JPG

 

 Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Glinik Gorlice I

2. KAP BardoMed 2008
3. KAP BardoMed 2007
4. Koniczynka Krosno
5. K.S. Podhalanin Biecz
6. Glinik Gorlice II
7. AP BardoMed Gorlice I
8. AP BardoMed Gorlice II


Konkurs rzutów karnych wygrał Patryk Ziółkowski
Królem strzelców został Alan Piotrowski 

Najlepszym bramkarzem Paweł Płaziński
Najlepszym zawodnikiem Pawełek Zapłata z AP BardoMed Gorlice II

Każdy uczestnik otrzymał z rąk dyrektora Akademii Jakuba Popielarza oraz koordynatora AP BardoMed Gorlice BardoMed Mateusza Żmigrodzkiego imienne dyplomy oraz medale.

Trzem najlepszym zespołom zostały wręczone puchary!

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałej gry!

 

poniżej galeria (100 zdj.) z turnieju.