tlo 2018 big3

XVIII HALOWE MISTRZOSTWA GRUP MŁODZIEŻOWYCH PPN GORLICE W PIŁCE NOŻNEJ

W ostatnich dniach grudnia 2016 roku po raz XVIII rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Grup Młodzieżowych Podokręgu Piłki Nożnej w Gorlicach.

 

Na Hali Sportowej OSiR w Gorlicach udział w turnieju wzięły drużyny grup młodzieżowych wszystkich klas rozgrywkowych z terenu Podokręgu Piłki Nożnej w Gorlicach. 

Nasz klub reprezentowały zespoły :

Juniorzy starsi - 1998 i młodsi

Juniorzy - 2000 i młodsi

Trampkarze starsi - 2002 i młodsi

Trampkarze - 2004 i młodsi

Trampkarze najmłodsi - 2006 i młodsi

 

 

71717.jpg 


Poniżej przedstawiamy wyniki i harmonogramy poszczególnych grup z udziałem naszych wychowanków :

 

 

 

XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
juniorów starszych (rocznik 1998 i młodsi)
wygrała drużyna LKS ORZEŁ Wojnarowa

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - KUKLA Kacper (GKS GLINIK Gorlice)

Królem strzelców turnieju został - KASPRZYK Dawid (LKS ORZEŁ Wojnarowa) - 4 bramki

Najlepszym bramkarzem turnieju został - KORZEŃ Daniel (KS Ropa)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  LKS ORZEŁ Wojnarowa
2.  GKS GLINIK Gorlice
3.  KS Ropa
4.  LKS OGIEŃ Sękowa
5.  LKS Uście Gorlickie
6.  KS Biecz
7.  LUKS Hańczowa
8.  LKS Zagórzany
9.  LKS Kobylanka
10.  KS Bobowa

 

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice
2. KS Bobowa
3. LKS Kobylanka
4. LKS OGIEŃ Sękowa
5. LKS Zagórzany

 

Grupa B:
1. LKS Uście Gorlickie
2. KS Ropa
3. LKS ORZEŁ Wojnarowa
4. LUKS Hańczowa
5. KS Biecz

 

Harmonogram rozgrywek:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 GKS GLINIK Gorlice  KS Bobowa ---
 LKS Uście Gorlickie  KS Ropa 0 - 2
 LKS Kobylanka  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 1
 LKS ORZEŁ Wojnarowa  LUKS Hańczowa 2 - 0
 GKS GLINIK Gorlice  LKS Zagórzany 3 - 0
 LKS Uście Gorlickie  KS Biecz 2 - 0
 KS Bobowa  LKS Kobylanka ---
 KS Ropa  LKS ORZEŁ Wojnarowa 0 - 0
 LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Zagórzany 1 - 0
 LUKS Hańczowa  KS Biecz 1 - 2
 GKS GLINIK Gorlice  LKS Kobylanka 4 - 0
 LKS Uście Gorlickie  LKS ORZEŁ Wojnarowa 1 - 3
 KS Bobowa  LKS Zagórzany ---
 KS Ropa  KS Biecz 2 - 2
 GKS GLINIK Gorlice  LKS OGIEŃ Sękowa 4 - 0
 LKS Uście Gorlickie  LUKS Hańczowa 3 - 3
 LKS Kobylanka  LKS Zagórzany 0 - 0
 LKS ORZEŁ Wojnarowa  KS Biecz 4 - 0
 KS Bobowa  LKS OGIEŃ Sękowa ---
 KS Ropa  LUKS Hańczowa 1 - 1

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice 9 11 - 0
2.  LKS OGIEŃ Sękowa 6 2 - 4
3.  LKS Zagórzany 1 0 - 4
4.  LKS Kobylanka 1 0 - 5
5.  KS Bobowa --- ---

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS ORZEŁ Wojnarowa 10 9 - 1
2.  KS Ropa 6 5 - 3
3.  LKS Uście Gorlickie 4 6 - 8
4.  KS Biecz 4 4 - 9
5.  LUKS Hańczowa 2 5 - 8

 

Półfinały:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:10  GKS GLINIK Gorlice KS Ropa 1 - 0
12:25 LKS OGIEŃ Sękowa  LKS ORZEŁ Wojnarowa 0 - 1

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:45  KS Ropa  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 0

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
13:00  GKS GLINIK Gorlice  LKS ORZEŁ Wojnarowa 1 - 1
(rz.k. 1 - 3)

 


 

XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
juniorów (rocznik 2000 i młodsi)
wygrała drużyna LKS Uście Gorlickie

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - PIECUCH Maciej (LKS Uście Gorlickie)

Królem strzelców turnieju został - HAJDUK Jakub (LKS OGIEŃ Sękowa) - 5 bramek

Najlepszym bramkarzem turnieju został - ŚWIGUT Wojciech (LKS Uście Gorlickie)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  LKS Uście Gorlickie
2.  LKS OGIEŃ Sękowa
3.  GKS GLINIK Gorlice
4.  KS PODHALANIN Biecz

 

 

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:1. LKS Uście Gorlickie
2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. GKS GLINIK Gorlice
4. KS PODHALANIN Biecz

 

Harmonogram rozgrywek:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 LKS Uście Gorlickie  LKS OGIEŃ Sękowa 2 - 1
 GKS GLINIK Gorlice  KS PODHALANIN Biecz 2 - 1
 LKS Uście Gorlickie  GKS GLINIK Gorlice 2 - 0
 LKS OGIEŃ Sękowa  KS PODHALANIN Biecz 2 - 2
 LKS Uście Gorlickie  KS PODHALANIN Biecz 2 - 1
 LKS OGIEŃ Sękowa  GKS GLINIK Gorlice 3 - 0

 

 

 

XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
trampkarzy starszych (rocznik 2002 i młodsi)
wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice I

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - GRYZIK Dawid (GKS GLINIK Gorlice I)

Królem strzelców turnieju został - KUSIAK Karol (LKS Szymbark) - 7 bramek

Najlepszym bramkarzem turnieju został - ZIĘCINA Dawid (LKS Zagórzany)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice I
2.  GKS GLINIK Gorlice II
3.  LKS Zagórzany
4.  LKS Szymbark
5.  LKS TORCIDA Smerekowiec
6.  LKS ORZEŁ Wojnarowa
7.  KS PODHALANIN Biecz I
8.  LKS OGIEŃ Sękowa
9.  LKS Bystra
10.  KS PODHALANIN Biecz II
11.  LKS Kobylanka
12.  KS Bobowa

  

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. LKS Szymbark
3. KS PODHALANIN Biecz II
4. LKS Bystra

 

Grupa B:
1. KS PODHALANIN Biecz I
2. LKS Zagórzany
3. LKS TORCIDA Smerekowiec
4. LKS OGIEŃ Sękowa

 

Grupa C:
1. KS Bobowa
2. GKS GLINIK Gorlice II
3. LKS Kobylanka
4. LKS ORZEŁ Wojnarowa

 

Harmonogram rozgrywek:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Szymbark 3 - 0
 KS PODHALANIN Biecz I  LKS Zagórzany 1 - 1
 KS Bobowa  GKS GLINIK Gorlice II ---
 KS PODHALANIN Biecz II  LKS Bystra 0 - 0
 LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 0
 LKS Kobylanka  LKS ORZEŁ Wojnarowa 1 - 2
 GKS GLINIK Gorlice I  KS PODHALANIN Biecz II 4 - 1
 KS PODHALANIN Biecz I  LKS TORCIDA Smerekowiec 0 - 0
 KS Bobowa  LKS Kobylanka ---
 LKS Szymbark  LKS Bystra 1 - 0
 LKS Zagórzany  LKS OGIEŃ Sękowa 2 - 0
 GKS GLINIK Gorlice II  LKS ORZEŁ Wojnarowa 1 - 1
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Bystra 3 - 0
 KS PODHALANIN Biecz I  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 0
 KS Bobowa  LKS ORZEŁ Wojnarowa ---
 LKS Szymbark  KS PODHALANIN Biecz II 6 - 1
 LKS Zagórzany  LKS TORCIDA Smerekowiec 0 - 0
 GKS GLINIK Gorlice II  LKS Kobylanka 5 - 0

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 9 10 - 1
2.  LKS Szymbark 6 7 - 4
3.  LKS Bystra 1 0 - 4
4.  KS PODHALANIN Biecz II 1 2 - 10

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS Zagórzany 5 3 - 1
2.  LKS TORCIDA Smerekowiec 5 1 - 0
3.  KS PODHALANIN Biecz I 3 1 - 1
4.  LKS OGIEŃ Sękowa 1 0 - 3

 

Tabela Grupy C:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice II 4 6 - 1
2.  LKS ORZEŁ Wojnarowa 4 3 - 2
3.  LKS Kobylanka 0 1 - 7
4.  KS Bobowa --- ---

 

Zwycięzcy grup A, B i C grają między sobą o miejsca 1, 2 i 3 w turnieju.

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Zagórzany 2 - 0
 GKS GLINIK Gorlice II  GKS GLINIK Gorlice I 1 - 6
 LKS Zagórzany  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 3

 

Tabela po rozegraniu spotkań pomiędzy zwycięzcami poszczególnych grup:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 6 8 - 1
2.  GKS GLINIK Gorlice II 3 4 - 7
3.  LKS Zagórzany 0 1 - 5

 


XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
trampkarzy (rocznik 2004 i młodsi)
wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice I

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - DROZD Krystian (GKS GLINIK Gorlice I)

Królem strzelców turnieju został - WIKTOREK Jakub (GKS GLINIK Gorlice I) - 12 bramek

Najlepszym bramkarzem turnieju został - DYNDA Tomasz (GKS GLINIK Gorlice II)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice I
2.  GKS GLINIK Gorlice II
3.  KS PODHALANIN Biecz
4.  LKS Bystra
5.  LKS Zagórzany
6.  LKS OGIEŃ Sękowa
7.  UKS 3 Staszkówka Jelna
8.  LKS Szymbark
9.  LKS TORCIDA Smerekowiec
10.  LKS Wójtowa
11.  LKS Kobylanka
12.  LKS Racławice

  

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. LKS Zagórzany
3. LKS Racławice
4. LKS Szymbark

 

Grupa B:
1. KS PODHALANIN Biecz
2. LKS TORCIDA Smerekowiec
3. LKS Kobylanka
4. LKS Bystra

 

Grupa C:
1. GKS GLINIK Gorlice II
2. UKS 3 Staszkówka Jelna (dziewczynki)
3. LKS Wójtowa
4. LKS OGIEŃ Sękowa

 

Harmonogram rozgrywek:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Zagórzany 10 - 0
 KS PODHALANIN Biecz  LKS TORCIDA Smerekowiec 2 - 1
 GKS GLINIK Gorlice II  UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 0
 LKS Racławice  LKS Szymbark 1 - 2
 LKS Kobylanka  LKS Bystra 0 - 2
 LKS Wójtowa  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 1
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Racławice 9 - 0
 KS PODHALANIN Biecz  LKS Kobylanka 7 - 1
 GKS GLINIK Gorlice II  LKS Wójtowa 2 - 0
 LKS Zagórzany  LKS Szymbark 1 - 0
 LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Bystra 1 - 3
 UKS 3 Staszkówka Jelna  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 5
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Szymbark 8 - 0
 KS PODHALANIN Biecz  LKS Bystra 1 - 0
 GKS GLINIK Gorlice II  LKS OGIEŃ Sękowa 2 - 0
 LKS Zagórzany  LKS Racławice 1 - 0
 LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Kobylanka 0 - 0
 UKS 3 Staszkówka Jelna  LKS Wójtowa 2 - 0

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 9 27 - 0
2.  LKS Zagórzany 6 2 - 10
3.  LKS Szymbark 3 2 - 10
4.  LKS Racławice 0 1 - 12

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  KS PODHALANIN Biecz 9 10 - 2
2.  LKS Bystra 6 5 - 2
3.  LKS TORCIDA Smerekowiec 1 2 - 5
4.  LKS Kobylanka 1 1 - 9

 

Tabela Grupy C:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice II 9 6 - 0
2.  LKS OGIEŃ Sękowa 4 6 - 4
3.  UKS 3 Staszkówka Jelna 3 3 - 7
4.  LKS Wójtowa 1 1 - 5

 

Zwycięzcy grup A, B i C grają między sobą o miejsca 1, 2 i 3 w turnieju:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
15:15  GKS GLINIK Gorlice I  KS PODHALANIN Biecz 5 - 0
15:30  GKS GLINIK Gorlice II  GKS GLINIK Gorlice I 1 - 1
15:45  KS PODHALANIN Biecz  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 3

 

Tabela po rozegraniu spotkań pomiędzy zwycięzcami poszczególnych grup:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 4 6 - 1
2.  GKS GLINIK Gorlice II 4 4 - 2
3.  KS PODHALANIN Biecz 0 1 - 8

 


 

XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
trampkarzy najmłodszych "Orlików" (rocznik 2006 i młodsi)
wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice I

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - KALETA Dominik (KS PODHALANIN Biecz I)

Królem strzelców turnieju został - TRYBEK Matteo (GKS GLINIK Gorlice I) - 9 bramek

Najlepszym bramkarzem turnieju został - DOPIERAŁA Jakub (LKS OGIEŃ Sękowa)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice I
2.  KS PODHALANIN Biecz I
3.  LKS OGIEŃ Sękowa
4.  LKS Szymbark
5.  GKS GLINIK Gorlice II
6.  KS PODHALANIN Biecz II
7.  UKS 3 Staszkówka Jelna
8.  LKS Racławice

 

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. KS PODHALANIN Biecz I
2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. GKS GLINIK Gorlice II
4. UKS 3 Staszkówka Jelna (dziewczynki)

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. LKS Racławice
3. KS PODHALANIN Biecz II
4. LKS Szymbark

 

Harmonogram rozgrywek:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 KS PODHALANIN Biecz I  LKS OGIEŃ Sękowa 2 - 0
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Racławice 12 - 0
 GKS GLINIK Gorlice II  UKS 3 Staszkówka Jelna 1 - 0
 KS PODHALANIN Biecz II  LKS Szymbark 0 - 0
 KS PODHALANIN Biecz I  GKS GLINIK Gorlice II 3 - 0
 GKS GLINIK Gorlice I  KS PODHALANIN Biecz II 1 - 0
 LKS OGIEŃ Sękowa  UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 1
 LKS Racławice  LKS Szymbark 0 - 6
 KS PODHALANIN Biecz I  UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 1
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Szymbark 6 - 0
 LKS OGIEŃ Sękowa  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 1
 LKS Racławice  KS PODHALANIN Biecz II 0 - 1

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  KS PODHALANIN Biecz I 9 7 - 1
2.  LKS OGIEŃ Sękowa 4 3 - 4
3.  GKS GLINIK Gorlice II 4 2 - 4
4.  UKS 3 Staszkówka Jelna 0 2 - 5

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 9 19 - 0
2.  LKS Szymbark 4 6 - 6
3.  KS PODHALANIN Biecz II 4 1 - 1
4.  LKS Racławice 0 0 - 19

 

Półfinały:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 KS PODHALANIN Biecz I  LKS Szymbark 4 - 0
 LKS OGIEŃ Sękowa  GKS GLINIK Gorlice I 0 - 2

 

Mecz o 3 miejsce:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 LKS Szymbark  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 0
(rz.k. 0 - 2)

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 KS PODHALANIN Biecz I  GKS GLINIK Gorlice I 0 - 0
(rz.k. 0 - 2)

 zródło : ppngorlice.futbolowo.pl