gksglinik 2021 strona4

JUBILEUSZ 100 LECIA GKS GLINIK GORLICE

Na dzień 9 października 2021 roku zaplanowano uroczyste obchody 100-lecia GKS GLINIK GORLICE.

Jak już wcześniej informowaliśmy udało się dzięki zaangażowaniu wielu osób doprowadzić do tego historycznego wydarzenia. Głównym punktem obchodów będzie mecz drużyn seniorskich GLINIK GORLICE - WISŁA KRAKÓW.

Drużyna z Krakowa zgodziła się uświetnić ten dzień, za co chcemy im szczególnie podziękować. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00.

Spotkanie będzie można śledzić na żywo za pośrednictwem transmisja, która dostępna będzie na kanale Wisły Kraków na YouTube.

Poza tym odbędzie się mecz drużyn oldboyów GLINIK GORLICE - KARPATY KROSNO.

Równolegle odbędzie się piknik rodzinny z wieloma atrakcjami dla dzieci i młodzieży.

Wszystkie szczegóły podamy wkrótce na plakatach i naszej oficjalnej stronie oraz portalu Facebook.

Przy okazji chcemy podziękować Burmistrzowi Miasta Gorlice oraz firmie Nowak-Mosty S.A. i Jarosławowi Królewskiemu za pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia.

Sto lat GKS !!!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „TS WISŁA 1906 GORLICE”