gksglinik 2021 strona4

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NOWEGO GLINIKA!

Za nami bardzo intensywny sezon, zarówno w kwestiach sportowych, jak i organizacyjnych. Przed kilkoma miesiącami doszło do zmiany kierownictwa w Klubie, które postawiło przed sobą cel – uczynić Glinik jeszcze lepszym miejscem dla Was, Gorliczan!

Aby nasze wszystkie plany powiodły się, będziemy potrzebować Waszego wsparcia i pomocy. W związku z tym informujemy, iż poszukujemy osób na następujące stanowiska w pionie organizacyjnym i sportowym:

- Pracownicy działu marketingu,

- Pracownicy działu administracyjno-biurowego,

- Pracownicy do spraw organizacyjnych i dnia meczowego,

- Grafik i administrator strony www,

- Wolontariusze szukający doświadczenia w pracy w klubie piłkarskim.

Być może szukamy osoby takiej, jak Ty! Jeśli czujesz, że możesz pomóc nam w powyższych sprawach, to prześlij swoje CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiemy na każdą kandydaturę.

Glinik to my! Zbuduj nową jakość razem z nami!