gksglinik 2021 strona4

ZAGRAJ W IV LIDZE!

Chcesz stać się częścią gorlickiej piłki? Chcesz być zawodnikiem niezwykle zgranego zespołu walczącego o jak najwyższe miejsca w rozgrywkach IV Ligi? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś „tak!”, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

GKS Glinik Gorlice organizuje test mecz dla najbardziej utalentowanych zawodników, którzy się do niego zgłoszą. Co zrobić, aby w nim zagrać i pokazać się z jak najlepszej strony sztabowi szkoleniowemu Klubu? To proste! Prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiadomość e-mail z następującymi informacjami:

- Twoje imię i nazwisko,

- Data urodzenia,

- Nominalna pozycja na boisku,

- Dotychczasowy przebieg piłkarskiej kariery,

- Numer telefonu do kontaktu z Tobą.

Każdego zgłoszonego zawodnika poinformujemy o naszych decyzjach w sprawie udziału w spotkaniu. Test mecz odbędzie się 15 lipca o godzinie 18:00 na Stadionie OSiR im. Maksymiliana Kumorkiewicza przy ulicy Sienkiewicza 15.