WYJAZDOWA PRZEGRANA W SPARINGU Z OKOCIMSKIM BRZESKO

W sobotnie przedpołudnie 27 czerwca nasz zespół rozegrał kolejny mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem był Canpack Okocimski KS Brzesko. Spotkanie zakończyło się  wygrana "piwoszy" 3:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Konrad Grela.

CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO - GKS GLINIK GORLICE

Przemysław Bury

Łukasz Kulig

Kacper Ciuruś

Konrad Grela

Mituś Krzysztof (30' Harwat, 60' Kubik)- Tarasek, Drąg, Sołtys (60'Fugiel), Dąbrowski(60' Roman), Wojtanek (46' Mituś), Szura, Krzysztoń (46' Kukla), Casallas, Grela (60' Szpyrka), Kmak

zdjęcie z oficjalnej strony Canpack Okoćimski Brzesko

TWACEKMM2020.jpg Zagraliśmy słaby sparing w którym gra nam się wogóle nie kleiła. Rozgrywaliśmy piłkę wolno, a do   tego mnożyły się niedokładne podania. W pierwszej połowie przy nieudolnej grze presingiem   przeciwnik wykorzystał sytuację i prowadził 1:0. My wypracowaliśmy sobie sytuację lecz w dogodnej   sytacji Grela przeniósł piłkę nad poprzeczką. W drugiej połowie po rzucie rożnym Okocimski   podwyższył na 2:0. Następnie my złapaliśmy kontakt i po podaniu Kmaka, Grela umieścił piłkę w   bramce. Później jeden z zawodników gospodarzy odważył się na strzał z 35 metrów i zaskoczył źle   ustawionego Kubika. W końcowej fazie gry stworzyliśmy sobie 3-4 sytuacje lecz zabrakło lepszego wykończenia. Ogólnie sparing słaby i dużo do poprawy. Już we wtorek Puchar z Kobylanką i mam nadzieję, że zimny prysznic w sparingu pozytywnie wpłynie na postawę w tym meczu.

Poniżej link do zdjęć z meczu - dzięki uprzejmości administratorom strony www.okocimski.com oraz autorowi zdjęć Dawid Zachara.

oraz bramki z meczu za zgodą administratorów strony www.okocimski.com

Autorem nagrań jest trener Kamil Król - dziękujemy za możliwość udostępnienia na naszej stronie.