SPARING Z KARPATAMI KROSNO NA KORZYŚĆ PRZYJEZDNYCH

W sobotę 20 czerwca Glinik Gorlice podejmował na własnym stadionie IV ligowy zespół Karpaty Krosno. Był to kolejny mecz sparingowy przed zbliżającym się sezonem. Pomimo wyrównanej gry obu zespołów mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Krosna 1:2. (1:1)

GKS GLINIK GORLICE - KARPATY KROSNO

21' K. Szura

45' S.Stańko

60' D.Król

Kubik (30' Mituś Krzysztof, 60' Hawrat) - Mituś Tomasz (75' Dąbrowski), Drąg, Sołtys, Dąbrowski (45' Martuszewski), Wojtanek (45' Tarasek), Kukla, Krzysztoń (67' Szura), Casallas, Kmak (46' Grela), Szura (46' Czechowicz, 60' Wojtanek)

IMG_9057_Large.JPG

TWACEKMM2020.jpg Mecz był wyrównany i o wyniku zadecydowały bramki dla Karpat po stałych fragmentach gry, przy     których  popełniliśmy proste błędy. W końcowym fragmencie gry stworzyliśmy pięć doskonałych sytuacji   lecz zawiodła skuteczność. Jestem zadowolony z akcji po której strzeliliśmy bramkę, gdyż wykonaliśmy   6-7 podań na dwa kontakty i Kacper Szura świetnie ją wykończył. Sparing z solidną drużyną IV ligową   pokazał, że dużo pracy przed nami. Mamy świadomość, że musimy podnieść jakość gry i poprawić się w   każdym elemencie. Kacper Kukla i Konrad Grela porozumieli się z Prezesem w sprawie gry w Gliniku w przyszłym sezonie i cieszę się, bo są to zawodnicy o dużym potencjale piłkarskim, a poza tym to "swoje chłopaki".

TVGORLICEKROSNO.jpg