WYGRANA GLINIKA W FINALE PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU PPN GORLICE

W dniu 30 czerwca nasz zespół rozegrał finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej w Gorlicach. Przeciwnikiem Glinika Gorlice była drużyna LKS Kobylanka. Spotkanie rozgrywane było w ramach Pucharu Polski sezonu 2019/2020. Mecz rozgrywany był na stadionie w Kobylance, gdzie zakończył się wynikiem 2:5 dla Glinika Gorlice.

Mecz rozgrywany w ramach Pucharu Polski był oficjalnym spotkaniem po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem. Było to doskonałe sprawdzenie naszych zawodników w oficjalnym meczu w bieżącym roku. Pomimo, że trener Tomasz Wacek nie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, mecz rozgrywał się pod dyktando biało-niebieskich. Co prawda pierwszą bramkę w spotkaniu strzeliła drużyna gospodarzy, to nasz zespół w szybkim czasie doprowadził do remisu.

Kolejne bramki dla naszego zespołu strzelali - Krzysztof Wojtanek, Konrad Grela 2 bramki  i Daniel Kmak także 2 bramki.

LKS KOBYLANKA - GKS GLINIK GORLICE

11' Rafał Gadzina

17' Krzysztof Wojtanek

25' Konrad Grela

53' Daniel Kmak

60' Tomasz Augustyn

62' Daniel Kmak

90' + Konrad Grela

Kubik- Mituś, Drąg, Sołtys, Dąbrowski (65' Gomulak), Wojtanek( 60' Tarasek), Szura, Krzysztoń, Casallas (68' Setlik), Kmak (77' Spyrka Sebastian)

MVIMG_20200630_194125.jpg

TWACEKMM2020.jpg Bardzo zależało nam na zwycięstwie i cieszymy się, że zdobyliśmy Puchar w okręgu i przeszliśmy do   kolejnej fazy. Jest to etap przygotowań do sezonu zasadniczego w lidze. Widać było u naszych   zawodników spięcie i nie wszystko nam wychodziło jakbyśmy chcieli, ale mamy tego świadomość, bo   pracujemy mocno na treningach i brakuje świeżości i polotu. Ozdobą meczu była bramka Konrada Greli,   który z rzutu wolnego "zdjął pajęczynę" z okienka bramki- zrobił sobie świetny prezent, bo tak się   składało, że wczoraj obchodził urodziny.

Relacja zmeczu dzieki uprzejmości www.gorlice.tv

tvPUCHARkobylanka.jpg