BEZ PRZEŁAMANIA Z TARNOVIĄ. KOLEJNA PRZEGRANA GLINIKA

Zespół Glinika nie może przełamać się w kolejnym meczu. Po ostatniej przegranej na własnym stadionie z drużyną Unii Tarnów 4:1 tym razem zespół rozegrał wyjazdowy mecz w Tarnowie z miejscową Tarnovią. Podopieczni trenera Daniela Dawca po dwóch przegranych meczach szybko stracili pozycję lidera. Drużyna z Tarnowa z kolei w ostatnich kolejkach poczyna sobie dużo lepiej i wygrała trzy ostatnie spotkania. Chęć zrehabilitowania biało-niebiescy chcieli udokumentować zwycięstwem na wyjeździe. Niestety pomimo wyrównanego meczu nie udało się pokonać Tarnovii. W meczu o jedną bramkę więcej strzelają gospodarze. Strzelcem bramki zosał z rzutu karnego w 53 minucie Wojciech Mącior.

MKS TARNOVIA TARNÓW - GKS GLINIK GORLICE

53'- Wojciech Mącior (karny)

Widzów: bez publiczności

Sędziowie: Angelika Rosiek, Jakub Postawa, Dariusz Sobczyk