banner 2018

ZINA - PARTNEREM TECHNICZNYM GLINIKA GORLICE

Miło nam poinformować, że firma PPH OPTIM-właściciel marki ZINA został partnerem technicznym naszego klubu. ZINA będzie dostarczała sprzęt, odzież oraz akcesoria treningowe do wszystkich grup piłkarskich przez najbliższe 3 lata.

 

GRA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

ZINA to marka specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jesteśmy jedną z największych firm z polskim rodowodem działających w sektorze activewear. ZINA jako jedyna marka w Polsce i jedna z nielicznych w Europie posiada kontrakt z FIFA na produkcję certyfikowanych piłek meczowych. Od 2004 roku ZINA bierze aktywny udział w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce i jest jedną z najaktywniejszych marek występującą na boiskach Ekstraklasy, I i II ligi.

ZINALOGO2.jpg

"Koncentrujemy się na dostarczaniu produktów, które spełniają oczekiwania profesjonalnych piłkarzy. Wierzymy, że kluczem w nowoczesnym futbolu jest umiejętność łączenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych z rozumieniem specyfiki piłkarskiego świata. Piłka nożna łączy, dlatego produkty ZINA adresowane są zarówno do profesjonalistów, amatorów i pasjonatów piłki nożnej. Mamy doświadczenie we współpracy z najlepszymi klubami takimi jak Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, Jagiellonia Białystok, Cracovia Kraków. Ubieramy również polskich sędziów Ekstraklasy, 1 ligi i 2 ligi będąc partnerem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Od samego początku wspieramy projekty i inicjatywy piłkarskie adresowane do najmłodszych. Kilkukrotnie byliśmy partnerem renomowanego turnieju Coca-Cola Cup i pucharu Premiera Rzeczypospolitej. Wspieraliśmy również zawodników biorących udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Domów Dziecka. Naszej marce zaufał jeden z najlepszych zawodników seniorskiej kadry Polski - Kamil Grosicki. Gramy z wieloma i dla wielu, ale jedno pozostaje niezmienne – zawsze stawiamy na najwyższą jakość. "-  mówi Jakub Karpiński – Dyrektor marki ZINA.


 www.zina.pl

ZINA_LOGO.jpg