WYJAZDOWA PRZEGRANA Z LIDEREM W TARNOWIE

Naszą drużynę w minioną sobotę czekało trudne wyjazdowe spotkanie. Glinik na stadionie "jaskółek" rozegrał mecz z dotychczasowym liderem IV ligi - Unią Tarnów. Zdecydowanym faworytem tego spotkania niewątpliwie był zespół gospodarzy. Pomimo, że nasza drużyna początkowo postawiła trudne warunki Tarnowianom, to niestety nie była w stanie przerwać dobrej passy lidera. W drugiej połowie meczu do głosu doszli gospodarze. Opór defensywy Glinika został przełamany w 60 minucie. Gola na 1:0 zdobył Artur Biały. Wynik nie utrzymał się długo. W 65 minucie drugiego gola zdobywa Łukasz Popiela. Mecz kończy się wynikiem 2:0 dla "jaskółek". Drużyna z Tarnowa nie została pokonana przez 13 spotkań i umocniła się na pozycji lidera.

UNIA TARNÓW - GKS GLINIK GORLICE

60' - Artur Biały

65' - Łukasz Popiela

Sędziowie: Sylwia Biernat, Mariusz Aleksa, Hubert Hebda