gksglinik 2021 strona4

WYJAZDOWA PRZEGRANA Z LIDEREM W TARNOWIE

Naszą drużynę w minioną sobotę czekało trudne wyjazdowe spotkanie. Glinik na stadionie "jaskółek" rozegrał mecz z dotychczasowym liderem IV ligi - Unią Tarnów. Zdecydowanym faworytem tego spotkania niewątpliwie był zespół gospodarzy. Pomimo, że nasza drużyna początkowo postawiła trudne warunki Tarnowianom, to niestety nie była w stanie przerwać dobrej passy lidera. W drugiej połowie meczu do głosu doszli gospodarze. Opór defensywy Glinika został przełamany w 60 minucie. Gola na 1:0 zdobył Artur Biały. Wynik nie utrzymał się długo. W 65 minucie drugiego gola zdobywa Łukasz Popiela. Mecz kończy się wynikiem 2:0 dla "jaskółek". Drużyna z Tarnowa nie została pokonana przez 13 spotkań i umocniła się na pozycji lidera.

UNIA TARNÓW - GKS GLINIK GORLICE

2:0

(0:0)

60' - Artur Biały

65' - Łukasz Popiela


Sędziowie: Sylwia Biernat, Mariusz Aleksa, Hubert Hebda

Kartki:

 - 58' Ignacy Gomulak 

 


GKS GLINIK GORLICE 

GKSGlinik normal

 

Mariusz Różalski - Dawid Drąg, Marcin Szary, Mateusz Dyląg, Dominik Martuszewski, Ignacy Gomulak - Patryk Skrzypniak, Łukasz Krzysztoń, Guilherme Da Silva, Piotr Gogola - Santiago Casallas

REZERWA:

Krzysztof Mituś, Jakub Białas, Tomasz Mituś, Piotr Brach, Maciej Setlik, Bartłomiej Olszanecki, Kacper Kukla,


UNIA TARNÓW

uniatarnow normal

Łukasz Lisak - Jacek Malisz, Robert Witek, Paweł Węgrzyn - Szymon Adamski, Marcel Tyl, Mateusz Nowak (Patryk Orlik), Kacper Nytko (Kamil Kasprzykowski) - Artur Biały (Maksymilian Starzyk), Łukasz Popiela (Kacper Ostrowski), Dominik Wardzała (Piotr Drozdowicz)

REZERWA:

Oskar Kwiek, Kacper Ostrowski,Patryk Orlik, Kamil Kasprzykowski, Damian Bachara, Maksymilian Starzyk, Piotr Drozdowicz


 SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO - PDF