GLINIK PRZEGRYWA Z ORKANEM - KOŃCÓWKA MECZU DLA GOSPODARZY

W dniu 3 listopada nasz zespół udał się do Szczyrzyca, aby w ostatnim meczu wyjazdowym rundy jesiennej zmierzyć się z miejscowym Orkanem. Mecz dla obu zespołów był bardzo trudny i kosztował wiele wysiłku. Podopieczni trenera Daniela Dawca przez całe spotkanie stawiali opór wyżej notowanym rywalom. Mecz rozstrzygnął się dopiero w końcowych minutach, gdzie w 81 minucie pierwszego gola zdobyli gospodarze. Michał Tabor strzałem w długi róg pokonał Krzysztofa Mitusia. Pięć minut później Dawid Kurczab wykończył akcje przeprowadzona przez Kurka i Piekarczyka i podwyższył wynik na 2:0. Glinik w doliczonym czasie gry mógł strzelić gola kontaktowego. Sędzia dyktuje rzut karny, lecz dobrze dysponowany w tym dniu Krzysztof Piekarczyk broni strzał Dawida Drąga.

ORKAN SZCZYRZYC - GKS GLINIK GORLICE

2:0

(0:0)

81' - Michał Tabor

86'- Dawid Kurczab

Widzów: 50

Sędziowie: Tomasz Biela, Maciej Górski, Arkadiusz Kmak

Kartki:

15'- Dawid Drąg

22'- Jakub Dziedzic

90+ Józef Gargas

Mituś Krzysztof, Laskoś Wojciech, Szary Marcin, Drąg Dawid, Kijek Sławomir, Gogola Piotr, Krzysztoń Łukasz, Serafin Dawid (80' Martuszewski), Kopek Kamil (60' Czechowicz), Kukla Kacper( 84' Brach), Dziedzic Jakub (84' Szarek)

REZERWA

Koszyk Wojciech, Czechowicz Konrad, Brach Piotr, Martuszewski Dominik, Szarek Patryk

ORKAN SZCZYRZYC

orkan s normal

Krzysztof Piwowarczyk - Dawid Kurczab, Piotr Śmierciak, Tomasz Olejarz, Maciej Śliwa, Michał Tabor (85 Świerczek), Krzysztof Piekarczyk, Sławomir Boczoń, Marcin Kurek, Piotr Kaczor (70 Gargas), Marcin Krywoborodenko (70 Wojtasiński).

REZERWA

Gargas Józef, Gruszka Piotr, Limanówka Bartłomiej, Piechówka Dawid, Ślazyk Maciej, Świerczek Kamil, Wojtasiński Mateusz

TRENER „Po takim meczu mam mieszane uczucia i myślę ze zawodnicy również. Na pewno jesteśmy źli na siebie bo   pojechaliśmy tam po zwycięstwo i były ku temu sytuacje, ale jednak w końcówce zabrakło konsekwencji i cała   praca  poszła na marne. Jesteśmy też zadowoleni z postawy jaka zaprezentowaliśmy na tle silnego rywala. Mecz   był  szybki, ciekawy, wyrównany z okazjami po obu stronach. Jednak za ładną grę nie dostaje się punktów tylko za   to  co jest w sieci a wczoraj skuteczni byli tylko gospodarze. Myślę, że remis byłby sprawiedliwy, ale nie udało nam   się go dowieść do końca. Jest to dla nas kolejna lekcja. Zespół pomimo porażki zagrał dobre zawody i to jest duży   pozytyw tego wyjazdu. Kończymy rundę spotkaniem z liderem, zrobimy wszystko by wygrać”.