tlo 2018 big3

WYGRANA GLINIKA W BRUNARACH

W dniu 5 sierpnia piłkarze Glinika Gorlice rozegrali mecz półfinałowy Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice z zespołem Biała Brunary. Nasz zespół wygrał to spotkanie 0:2 i zapewnił sobie udział w meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice, którego przeciwnikiem będzie drużyna LKS Uście Gorlickie.

Mecz toczył się pod dyktando piłkarzy Glinika. Pomimo znacznej przewagi naszego zespołu pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0. Najdogodniejszą sytuację w pierwszej połowie miał w 17 minucie Konrad Grela, który sam na sam z bramkarzem trafił w poprzeczkę.

Po przerwie nadal utrzymywała się przewaga Glinika. W 53 minucie za zagranie piłki ręką przez obrońcę gospodarzy sędzia spotkania dyktuje rzut karny. Do piłki podszedł Kacper Kukla, który pewnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza Brunar.

W 90 minucie spotkania Konrad Grela podwyższa wynik. Wykorzystując dośrodkowanie Dawida Serafina strzałem głową z bliskiej odległości pokonuje bramkarza gości.