WYGRANA GLINIKA W MECZU PUCHAROWYM Z PODHALANINEM BIECZ

Glinik Gorlice rozpoczął nowy sezon od spotkania w Pucharze Polski na szczeblu PPN Gorlice z drużyną Podhalanin Biecz.

Mecz początkowo toczył się pod dyktando gospodarzy. Drużyna z Biecza jako pierwsza strzeliła bramkę na 1.0. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Glinik w drugiej połowie Glinik przejął inicjatywę i zaczął odrabiać straty. Na listę strzelców kolejno wpisywali się : Kacper Kukla w 48 min.  (bramka z karnego), 57 min. Konrad Grela , 64 min.Kacper Kukla i ponownie Konrad Grela w 73 min.

Mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla Glinika.

Kolejnym przeciwnikiem naszego zespołu w ramach IV rzutu Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice będzie zespół LKS Biała Brunary.

PODHALANIN BIECZ - GKS GLINIK GORLICE

4' Kozioł

48' K. Kukla (k)

57' K. Grela

61' Zając

64' K.Kukla

73' K. Grela

Tomasz Koszyk, Dominik Martuszewski, Daniel Ogrodnik, Piotr Marynowski, Dawid Serafin, Kacper Kukla, Dariusz Kurowski, Łukasz Krzysztoń, Piotr Brach, Jakub Dziedzic, Konrad Grela

bieczPP2018.jpg

PODHALANIN BIECZ

podhalanin_biecz.jpg

Michalec D. - Kawa, Kosiba, Próchnicki, Michalec G. - Grajewski, Rutana (80' Bochnia), Setlak (46' Zając), Hałgas - Kozioł, Haberek.