MINI TURNIEJ IM. MAKSYMILIANA KUMORKIEWICZA DLA ROCZNIKA 2012

W dniu 20 października na obiektach OSiR odbył się mini turniej piłkarski dla najmłodszych wychowanków naszego klubu. Udział w nim wzięły najlepsze Akademie z naszego regionu.

Na trzech boiskach równocześnie swoje mecze rozgrywały grupy z Akademii Glinik Gorlice - 2 drużyny, Akademii Kolejarz Stróże - 2 drużyny, Akademii Sandecja Nowy Sącz - 2 drużyny, Akademii Dunajec Nowy Sącz - 2 drużyny oraz gościnnie zagrali zawodnicy klubu partnerskiego Akademii Talent wystawiając jeden zespół.

W turnieju liczyła się dobra i wspólna zabawa dla wychowanków wszystkich klubów. Blisko trzy godziny spotkań w systemie "każdy z każdym" były świetną lekcją dla wszystkich młodych adeptów piłki nożnej.

Dziękujemy za pomoc opiekunom oraz trenerom w trakcie trwania zawodów. W szczególności podziękowania należą się rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla wszystkich biorących udział w sobotnim mini turnieju.