banner 2018

IX MEMORIAŁ MAKSYMILIANA KUMORKIEWICZA

Już od 9 lat na na stadionie przy Sienkiewicza organizowany jest przez Gorlicki Klubu Sportowy "Glinik" Memoriał im.Maksymiliana Kumorkiewicza, który upamiętnia znakomitego piłkarza jakim był "Maks".

 Panorama_max.JPG

 

Tak też było i w tym roku, gdzie 16 września na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji spotkało się blisko 300 młodych piłkarzy podzielonych na kategorie wiekowe w rocznikach 2008,2009,2010 i 2011, którzy rywalizowali na 6 boiskach w systemie każdy z każdym.
W turnieju udział wzięli najmłodsi wychowankowie naszego klubu oraz zaproszonych akademii: Akademia Kolejarz Stróże, Akademia Dunajec Nowy Sącz, Akademia Beniaminek Krosno oraz English Football Zakliczyn.
Głównym celem wydarzenia była integracja grup piłkarskich z naszego regionu. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, wykonany specjalnie na okazje Memoriału. Ponadto każda z drużyn otrzymała okolicznościowe puchary.
Po turnieju nastąpiło oficjalne zaprezentowanie wychowanków naszego klubu po czym na zakończenie wystąpiła Kasia Stanek.- The Voice of Poland.
W imieniu Zarządu Gorlickiego Klubu Sportowego Glinik dziękujemy Burmistrzowi Rafałowi Kuli, za pomoc w organizacji turnieju.
Serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom za pomoc w trakcie trwania turnieju. Dziękujemy także Kolegium Sędziów w Gorlicach za sprawne przeprowadzenie zawodów, a także OSiR i GCK Gorlice za pomoc w przeprowadzeniu zawodów sportowych oraz części artystycznej.
Podziękowania kierujemy także dla Pana Łukasza Niedzieli właścicielowi CHILI PUB i pracownikom, którzy zawsze służą pomocą w przygotowaniu ciepłych posiłków dla najmłodszych uczestników.

MATERIAŁ Z IX MEMORIAŁU MAKSYMILIANA KUMORKIEWICZA

UDOSTĘPNIONY DZIĘKI TV GORLICE

 

GALERIA Z TURNIEJU AUTORSTWA K. GRYZŁO (158 ZDJĘĆ)