gksglinik 2021 strona4

BEZ PUNKTÓW W WYJAZDOWYM MECZU Z BARCICZANKĄ BARCICE

Kolejny wyjazdowy mecz Glinika niestety nie przyniósł kolejnych punktów. Wynik meczu sprawił, że rywal przeskoczył biało-niebieskich w tabeli ligowej.

LKS BARCICZANKA BARCICE - GKS GLINIK GORLICE

3'  Marek Maślejak

15' - Maciej Korzym

39' - Damian Śliwa

61' Dariusz Łukasik

Sędziowie: Igor Wojas, Bartosz Kamiński, Bartosz Medoń

Widzów: 300

Żółte kartki: 36' D. Salomon, 53' G.Ciężobka, 15' D. Kubik, 62' D. Drąg

Czerwona kartka: brak

D. Kubik, Ł. Krzysztoń, T. Rząca, D.Drąg, D.Śliwa, P. Gogola,K. Ostrowski, M. Świechowski, D. Kuliga, A. Gazda, K. Dąbrowski,

Rezerwa:

P. Harwat, J. Myśliwy, S. Buś, S. Matuszyk, P. Martuszewski, K.Stój, K. Gryboś,

LKS BARCICZANKA BARCICE

BARCICZANKA BARCICE 45X45

K. Mrózek, T. Zawiślan, M. Maślejak, D. Salomon, J. Miechurski, M. Gryźlak, W. Martuszewski, G. Cieżobka, M. Korzym, D. Basta, D. Łukasik

Rezerwa:

M. Różalski, F. Manuel Bonalde, K. Tarasek, S. Tokarz, Sz. Zygmunt, W. Oleksy

Wyjazdowe mecze wciąż nie układają się najlepiej dla Glinika. W sobotę 1 października biało-niebieskich na własnym stadionie podjęli zawodnicy Barciczanki Barcice, drużyny plasującej się niżej GKS-u w ligowej tabeli.

Niestety już na starcie spotkania sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy, a Ci zamienili go na pierwszego gola w tym spotkaniu. Precyzyjnym strzałem z 18 m Dawida Kubika pokonał kapitan gospodarzy Maślejak.  Zła passa dla biało-niebieskich po nim jednak się nie skończyła. Czternaście minut później po udanej akcji Barciczanki kibice zobaczyli na tablicy wynik 2:0.

Fatalny początek zmobilizował zawodników z Sienkiewicza i w 41 minucie Śliwa zdobył pierwszą bramkę dla gorlickiej drużyny. Niestety, jak się później okazało - jedyną.

Druga połowa nie przyniosła pozytywnej zmiany, w 61 minucie padł kolejny gol dla Barciczanki. Wynik 3:1 został utrzymany do ostatniego gwizdka.

Warto w tym miejscu jednak zaznaczyć, że podopieczni Tomasza Wacka niemal w każdym meczu zdobywają gole. Zaledwie w dwóch na jedenaście spotkań zakończyło się bez bramki dla biało-niebieskich. W sumie zawodnicy GKS-u
w tym sezonie strzelili 19 goli, co daje prawie 2 bramki na mecz.

1665126013320.jpg

Aktualnie Glinik spadł w tabeli na 14 pozycję, ma jednak tyle samo punktów co sobotni rywal (12p.). Na koncie biało-niebieskich jest 4 zwycięstwa i 7 porażek. Póki co nie oglądaliśmy żadnego remisu.

W sobotę 8 października o godz.15:00 kolejny mecz na gorlickim stadionie. Tym razem biało-niebiescy podejmą Dalin Myślenice, drużynę zajmującą  aktualnie 10. miejsce w IV lidzie JAKO Małopolska. Kluby dzieli 4 punkty różnicy.

zródło www.gorlice24.pl

- SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO -