gksglinik 2021 strona4
 

WYGRANA GLINIKA NA WŁASNYM STADIONIE Z DALINEM MYŚLENICE

W sobotę 8 października biało-niebiescy podejmowali przy Sienkiewicza zespół Dalin Myślenice. Przed spotkaniem drużyny Glinika Gorlice i Dalina Myślenice sąsiadowały ze sobą w tabeli. Drużyna z Myślenic wyprzedzała nasz zespół jedynie o 4 punkty.

GKS GLINIK GORLICE - KS DALIN MYŚLENICE 
3:1
(2:1)

36' Piotr Stawarczyk
38' Kacper Ostrowski
40' Kacper Ostrowski
49' Sebastian Buś
 


Sędziowie: Arkadiusz Kmak, Grzegorz Oleszkowicz,Oliwer Gutkowski

Widzów: 400

Żółte kartki: 6, K. Ostrowski, 25' Ł. Krzysztoń,36' D. Kuliga, 53' P. Gogola, 88' K. Świechowski

Czerwona kartka: -

 

-SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO -


 

GKS GLINIK GORLICE

GKSGlinik normal

P. Harwat, P. Martuszewski, Ł. Krzysztoń, T. Rząca,  D. Śliwa, P. Gogola, D. Ostrowski, M. Świechowski,
D. Kuliga,  K. Dąbrowski, A. Gazda

Rezerwa:

D. Kubik, J. Myśliwy, S. Buś, K. Stój, P. Rąpała, S. Matuszyk, K. Gryboś


KS DALIN MYŚLENICE

DALIN MYSLENICE 45X45

K. Nędza, A. Malisz, P. Stawarczyk, Ł. Kowalski,K. Ładyga, J. Górecki, D. Chochliński, K. Sobala, M. Reczulski, J. Jędrzejowski, K. Gunia

Rezerwa:

P. Niżnik, F. Gnap, M. Przetocki, A. Biel, T. Ostafin, M. Cienkosz


panoGKSDalin2022.jpg

Glinik Gorlice nie dał żadnych szans rywalowi z Myślenic. Już od pierwszej minuty zawodnicy Glinika nałożyli duże tępo gry. Po pierwszych 20 minutach Gorliczanie kilkukrotnie trafiali w słupek i poprzeczkę.

Mimo widocznej przewagi na boisku to goście trafili do siatki jako pierwsi. Piotr Stawarczyk (Dalin Myślenice) w 36 minucie pokonał Przemysława Harwata. Drużyna gości po tej bramce euforycznie cieszyła się z trafienia. Cała sytuacje dobrze oddaje komentarz Łukasza Brzeziańskiego zaraz po golu „Jak, że piłka nożna bywa niesprawiedliwa…”

Na szczęście, bramka dająca prowadzenie Dalinowi, nie podcięła skrzydeł naszej drużynie i już 2 minuty później (38 minuta) Kacper Ostrowski doprowadził do wyrównania.  Ewidentne bramka ta dodała siły zawodnikom, którzy jeszcze mocniej zaczęli naciskać na bramkę rywali.

W 40 minucie znów Kacper Ostrowski popisał się ładnym uderzeniem, dajac tym samym gospodarzowi prowadzenie
2-1.
 Takim samym rezultatem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Drużyna Gospodarzy mogła ze spokojem opuścić murawę i udać się na przerwę.

Po rozpoczęciu drugiej połowy, nieco częściej przy piłce byli Gośce. Jednak w 49 minucie, Sebastian Buś który po przerwie wzmocnił zespół Glinika, przypieczętował zwycięstwo trafiając po raz trzeci do bramki Gości.

Glinik Gorlice po zdobyciu tych jak, że cennych trzech punktów zajmuje 13 miejsce z dorobkiem 15 punktów. Następne mecze Glinika będą bardzo ciężkie. Lokalna drużyna mierzyć się będzie za tydzień na wyjeździe z 6 w tabeli Orłem Ryczów. A za dwa tygodnie (22 października) będziemy mierzyć się z liderem tabeli Bruk-Betem II.
zródło: Patron Medialny  www.gorlice24.pl 


FOTORELACJA Z MECZU - GORLICE24.PL

https://gorlice24.pl/pl/15_fotorelacje/93_gorlice/1874_glinik-gorlice-nie-dal-szans-rywalowi-foto-.html