gksglinik 2021 strona4

DZIEKUJEMY .... DZIEKUJEMY.... DZIEKUJEMY....

Za nami niezapomniane chwile Jubileuszu 100-lecia Gorlickiego Klubu Sportowego GLINIK GORLICE.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w tym historycznym dla nas momencie.

Znakomita frekwencja, niezapomniane widowisko sportowe, rewelacyjna oprawa kibiców, wspaniała zabawa dla całych rodzin czy nawet niespodziewanie sprzyjająca pogoda jest dla nas najlepszą nagrodą za czas i trud poświęcony w przygotowania tego wyjątkowego wydarzenia i dowodem na to, że takie chwile są nam bardzo potrzebne. Służą one tylko i wyłącznie budowaniu pozytywnych relacji społecznych i pozwalają na jeszcze większą identyfikację Państwa z naszym zasłużonym stuletnim klubem.

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Burmistrza Gorlic - Rafała Kukli oraz Prezesa firmy Nowak-Mosty S.A. - Władysława Nowaka. Dziękujemy Panu Jarosławowi Królewskiemu oraz naszym sponsorom - firmom: EMPOL, WYSOWIANKA, LIBROPOL, TR UBEZPIECZENIA, ART-MAN, MONTERM, SDP AUTO-ZŁOM ZAGÓRZANY, MULTIKOP, ALL BUILDING SOLUTIONS, RESTAURACJA PUB CHILI, CENTRUM DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ SZCZERBA PACHANA, DELIKATESY CENTRUM, WERONICA.

Podziękowania przed wszystkim dla Zarządu i zawodników Wisły Kraków że zaszczycili nas swoją obecnością oraz dla Jakuba Błaszczykowskiego, który był gorącym orędownikiem tego meczu.Słowa uznania za zaangażowanie dla Pani Poseł Barbary Bartuś i Pana Mecenasa Pawła Śliwy.

Dziękujemy za liturgię Mszy Świętej i okolicznościowe słowo Księżom Proboszczom Stanisławowi Ruszelowi i Stanisławowi Kogutowi.

Podziękowania dla  Dyrektora i pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach, Starosty Gorlickiego oraz Wójta Gminy Gorlice, Gorlickiego Centrum Kultury, Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach, Agencji Ochrony GROM, Straży Miejskiej i wszystkim służbom porządkowym, Dyrekcji Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach, OSP Dominikowice.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom Glinika Gorlice - z każdej kategorii wiekowej, dzieciom z naszej akademii piłkarskiej, sędziom z naszego podokręgu, władzom PPZN i OZPN, trenerom i działaczom, zarówno z sekcji piłki nożnej jak i siatkówki, koszykówki i zapasów,

Na koniec szczególne podziękowania dla Waldemara Ziółkowskiego, Wojciecha Wójcika, Mariusza Sowy i Tomasza Sekuły bez których ta impreza miałaby zupełnie inny charakter. Szacunek Panowie!

podziekowania_jubileusz_2-1_Duży.jpg