gksglinik 2021 strona4

ZWYCIĘSTWO W WYJAZDOWYM SPARINGU Z WOLANIĄ WOLA RZĘDZIŃSKA

W przedostatnim sparingu przed rozpoczęciem sezonu 2020/2021 nasz zespół w dniu 25 lipca rozegrał wyjazdowy mecz z Wolanią Wola Rzędzińska. Wynik meczu został ustalony już do przerwy na korzyść Glinika. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły przed przerwą. Strzelcami goli dla biało niebieskich byli - Konrad Grela, Daniel Kmak i Kacper Kukla z rzutu karnego.

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA - GKS GLINIK GORLICE 

0:3

(0:3)

 

15' - K.Grela

28'- D.Kmak

34' - K.Kukla (rz.k)


springwwrz2020.jpgzdjecia dzięki uprzejmości portalu https://www.lkswolania.pl/ 

 

GKS GLINIK GORLICE

GKSGlinik normal

 

Skład: Hawrat (46' Kubik)- Tarasek (46' Gomulak), Drąg, Krzysztoń (70' Myśliwy), Martuszewski (46' Rąpała), Gogola, Szura

(70' Kicwak), Kukla, Casallas (70' Śliwa), Grela, Kmak (46' Czechowicz)


 TWACEKMM2020.jpg Rozegraliśmy solidny sparing w którym dobrą grę potwierdziliśmy wypracowanymi sytuacjami bramkowymi, a co za   tym idzie dobra skutecznością. W końcu wyeliminowaliśmy proste błędy które w poprzednich sparingach rzutowały   na wyniki spotkań. Jestem zadowolony pod względem taktycznym, gdyż mądrze się uzupełnialiśmy i graliśmy   konsekwentnie.

Kolejny sparing i ostatni przed nowym sezonem rozegrany zostanie w dniu 2 sierpnia o godz.11.00 na wyjeździe. Przeciwnikiem Glinika będzie druga drużyna Puszczy Niepołomice.