SPARING NA KORZYŚĆ PRZYJEZDNYCH

W kolejnym meczu sparingowym nasz klub podejmował w sobotę 18 lipca czwartoligowy zespół Partyzant Targowiska. Mecz rozegrany został na własnym stadionie i zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 1:3. Pomimo, że w pierwszej połowie nasi zawodnicy kontrolowali grę na boisku i schodzili na przerwę zwycięsko z wynikiem 1:0 to przez następne 45 minut goście okazali się silniejsi strzelając 3 gole.

GKS GLINIK GORLICE - PARTYZANT TARGOWISKA

1:0 - Krzysztoń

1:1 - Suszko

1:2 -Szubrycht

1:3 - zawodnik testowany

Kubik (46'Harwat) - Mituś(46' Gomulak), zaw. testowany, Drąg (46' Sołtys), zaw. testowany (46' Martuszewski), Tarasek (46' Wojtanek), Krzysztoń (67' Szura), Kukla (67'Tarasek), Casallas, Kmak (46' Czechowicz), Szura (46' Setlik)

TWACEKMM2020.jpg Kolejny mecz w którym gramy solidnie do przerwy, a w drugiej połowie jesteśmy cieniem dla przeciwników.   Roszady w składzie, a przy tym błędy indywidualne rzutują na wynik spotkania. Pewne przemyślenia jednak     wspólnie z zarządem mamy i w przyszłym tygodniu podejmiemy kilka radykalnych decyzji personalnych.