OSTATNI SPARING PRZED RUNDĄ WIOSENNĄ NA KORZYŚĆ GLINIKA

W ostatnim sprawdzianie przed rozgrywkami ligowymi przyszło nam się zmierzyć z bardzo ciekawym projektem jakim jest kadra "Z A klasy do Ekstraklasy".

Kilkunastu uzdolnionych zawodników z klubów z niższych lig, pomimo tego, że nie trenują na co dzień razem pokazało się z dobrej strony. Takie cechy jak duże zaangażowanie i niezłe umiejętności predysponują ich w przyszłości do grania na wyższych szczeblach rozgrywkowych. Nasza drużyna pokonała kadrę NaszSport.pl 0:3 (0:3).
Bramki dla Glinika zdobyli: 1 gola Daniel Kmak i dwie Piotr Gogola. Mecz rozegrany został na boisku w Wojnarowej.

KADRA NASZSPORT.PL - GKS GLINIK GORLICE

10' Daniel Kmak

22' Piotr Gogola

41' Piotr Gogola

Kubik, Mituś (46' Susz), Drąg, Sołtys, Dąbrowski (46'  Martuszewski) Gogola (46' Setlik), Krzysztoń (69' Gogola), Szura, Casallas (69' Tarasek), Kmak (46' Wojtanek), Tarasek (46' Konczuk)

PGdron1mm.jpg

"Jestem zadowolony z pierwszych 45 minut w wykonaniu mojej drużyny. Umiejętnie przechodziliśmy z obrony do ataku i konstruowaliśmy ciekawe akcje. Druga połowa była solidna, jednak za szybko chcieliśmy strzelić kolejne bramki i w fazie finalizacji nie do końca mieliśmy przygotowane akcje. Przytrafiło nam się kilka błędów, jednak umiejętnie je naprawialiśmy. W najbliższym czasie musimy dopracować pewne elementy gry".

W zakończonym okresie przygotowawczym podopieczni trenera Tomasza Wacka rozegrali aż dziewięć spotkań kontrolnych. Przeciwnikami Glinika były zespoły grające w niższych klasach rozgrywkowych jak i zespoły trzecioligowe. Przygotowania odbywały się na obiektach OSiR Gorlice, Siłownia Fabryka Sportu oraz na boisku Akademii Kolejarz Stróże.

Podsumowanie okresu przygotowawczego:
TWACEKMM2020.jpg "Jestem zadowolony z postawy zawodników i podejścia do treningów w okresie przygotowawczym.
Myślę, że zrealizowaliśmy w blisko 100% założony plan. Mieliśmy dobre warunki do treningów i sprzyjającą aurę, a do tego dobrych sparingpartnerów w grach kontrolnych, na czym dużo skorzystaliśmy.

W składzie zaszły spore zmiany i szansę dostali zawodnicy młodzi, którzy w zeszłej rundzie mniej grali - Dąbrowski Krzysztof, Mituś Tomasz, Setlik Maciej, Susz Kacper pokazali, że warto w nich inwestować.
Nowi zawodnicy którzy zasilili kadrę - Sołtys Patryk, Szura Kacper, Wojtanek Krzysztof świetnie wkomponowali się w skład i będą solidnymi ogniwami".

Poniżej galeria zdjęć oraz krótkie relacje z meczu.

Serdeczne podziękowania za możliwość udostępnienia portalowi NaszSport.pl

oraz Panu Piotrowi Gaborkowi za relację z drona.

poniżej link do zdjęć z meczu

NASZ.jpg