REZERWY STALI MIELEC POKONUJĄ GLINIK W OSTATNIM SPARINGU

Na dwa tygodnie przed startem IV ligi małopolska wschód nasz zespół rozegrał ostatni sparing przed nową rundą. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Wacka w dniu 29 lutego udali się do Mielca, aby tam rozegrać mecz z rezerwami Stali Mielec. Zespół z Mielca wzmocniony kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny pokonał Glinik 2:0.

STAL MIELEC II - GKS GLINIK GORLICE

12' Sadłocha

87' Sobczyk

Kubik- Mituś (70' Susz), Drąg, zaw. testowany, Martuszewski (46' Dąbrowski), Gogola, Krzysztoń, zaw. testowany (70' Kozłowski), Casallas 46' Setlik), Kmak (70' Szpyrka) , zaw. testowany (46' Tarasek)

Drużyna rezerw Stali Mielec wzmocniona zawodnikami z kadry pierwszej drużyny okazała się bardzo wymagającym przeciwnikiem. Co prawda stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych i w porównaniu do poprzedniego sparingu, byliśmy lepiej zorganizowani, ale nie ustrzegliśmy się błędów w obronie. Bramki straciliśmy w początkowym i końcowym fragmencie gry i na pewno wyciągniemy wnioski z tych sytuacji.

TWACEKMM2020.jpg "Kolejny bardzo pożyteczny sparing z czołową drużyną z IV ligi podkarpackiej. Pomimo przegranej   uważam, że zagraliśmy solidnie lecz niektóre fragmenty gry jeszcze są do poprawy. Musimy pracować nad koncentracją, czytaniem gry i szukać większego wachlarzu rozwiązań w grze ofensywnej. Do ligi zostało już tylko 2 tygodnie i będziemy doskonalić zgranie poszczególnych formacji".

zdjęcie główne- portal Nowiny24.pl