WYGRANA GLINIKA W SPARINGU Z METALEM TARNÓW

Niespełna trzy dni po ostatnim sparingu naszego zespołu z III ligowcem z Nowego Targu, Glinik Gorlice rozegrał kolejny mecz testowy. W dniu dzisiejszym zespół trenera Tomasza Wacka na boisku w Woli Rzędzińskiej podejmował drużynę KS Metal Tarnów. Mecz zakończył się zwycięstwem 2:4 dla naszego zespołu. Bramki dla Glinika strzelali: Pavlo Konchuk, Marcin Szary,Tomasz Mituś i Piotr Gogola.

Oba zespoły w dzisiejszym meczu ustaliły, że spotkanie rozegrane zostanie w formie 3 kwart po 35 minut każda.

KS METAL GAWRO TARNÓW - GKS GLINIK GORLICE

0:1 Pavlo Konchuk

1:1 Marcin Furmański

1:2 Marcin Szary

1:3 Tomasz Mituś

2:4   bd

2:4 Piotr Gogola

Dawid Kubik, Mariusz Różalski, Przemysław Przybyłowicz  - Piotr Gogola, Dawid Drąg, Kacper Susz, Krzysztof Dąbrowski, Łukasz Krzysztoń Krzysztoń, Krzysztof Tarasek, Tomasz Mituś ,Santiago Casllas, Pavlo Koncuk, Maciej Setlik, Marcin Szary,

wacek2.jpg"W sobotę podczas sparingu z Metalem Tarnów odbyliśmy kolejną solidną dawkę biegowa, gdyż mecz rozgrywaliśmy 3x35 min. Były momenty fajnej gry z których jestem zadowolony, ale było też kilka mankamentów nad którymi będziemy pracować. Musimy większą uwagę zwrócić na poruszanie się bez piłki i mądrzej nią operować. Dużo rozmawiamy ze sobą i pomału docieramy się jeżeli chodzi o mój pomysł na grę"

Po sparingu mogliśmy na żywo oglądnąć mecz Ekstraklasy: Wisła-Jagielonia i w imieniu drużyny chciałbym podziękować Panu Jarosławowi Królewskiemu i Zarządowi Klubu za zaproszenie i zorganizowanie wyjazdu.
 Myślę, że takie wyjazdy motywują do ciężkiej pracy.  Fajnie, by było zobaczyć kiedyś zawodnika z Glinika Gorlice w najlepszej lidze w Polsce, ale żeby tam dotrzeć trzeba się mocno zaangażować w trening i robić systematyczne postępy.

GALERIA 29 zdjęć