banner 2018

BIAŁO NIEBIESCY ROZPOCZYNAJĄ PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU

Piłkarze Glinika Gorlice wznowili treningi po przerwie urlopowej.

 

panotest2019.jpg

 

Pierwszy trening odbył się 9 lipca na obiekcie OSiR Gorlice. Udział w treningu wzięło 23 zawodników, wśród których można było zobaczyć kilka nowych twarzy. W ramach treningu rozegrano mecz kontrolny.

Trener Daniel Dawiec wraz z asystentami przyglądał się grze zaproszonym na ten mecz zawodnikom. Wśród obserwowanych zawodników byli m.in. piłkarze z Karpaty Krosno, Resovii Rzeszów, Tarnovii Tarnów, Karpat Lwów, Clepardii Kraków, Soły Oświęcim, Gromnika, Grybovii Grybów.

Ze względu na okres urlopowy i wakacyjny część naszych zawodników występujących w minionym sezonie nie dołączyła jeszcze do wspólnych treningów.

Oprócz zawodników testowanych, włączeni do gry byli tez wyróżniający się zawodnicy z juniorów Glinika Gorlice.

Mamy nadzieję, że dołączą do treningów nowi zawodnicy z którymi Zarząd podejmuje rozmowy, których nie było w pierwszym dniu przygotowań.

W sobotę o godzinie 17.00 piłkarze Glinika rozegrają pierwszy sparing na własnym boisku . Ich przeciwnikiem będzie drużyna ze Słowacji FK Gerlachov.

W fazie przygotowań biało niebiescy będą korzystać głównie ze swojej bazy treningowej.

O dalszych poczynaniach jak i ruchach kadrowych oraz przygotowaniu naszego zespołu  do nowego sezonu będziemy informować na bieżąco na naszej stronie i klubowym profilu Facebook.