gksglinik 2021 strona4

GLINIK BEZBRAMKOWO REMISUJE W BARCICACH

Nasz zespół w ramach 19 kolejki IV ligi małopolskiej udał się w sobotnie popołudnie do Barcic. Po ostatnim bezbramkowym remisie z Lubaniem Maniowy , kibice Glinika w wyjazdowym meczu liczyli na bramki. Niestety pomimo przewagi naszego zespołu nie udało się strzelić gola. Obie drużyny podzieliły się punktem. 

 

BARCICZANKA BARCICE - GKS GLINIK GORLICE

0:0

(0:0)

Widzów:250

Sędziowie: Mariusz Kuś, Jarosław Wroński, Łukasz Giemza

Kartki:

45' Maciej Nowak Barciczanka Barcice 

53' Marek Nowak Barciczanka Barcice 

61' Dawid Drąg Glinik Gorlice 

71' Patryk Skrzypniak Glinik Gorlice 

75' Tomasz Tokarczyk Barciczanka Barcice 


GKS GLINIK GORLICE

 GKSGlinik mini

 

Różalski Mariusz, Gogola Piotr, Szary Marcin, Drąg Dawid, Martuszewski Dominik, Krzysztoń Łukasz, Skrzypniak Patryk, Dyląg Mateusz, Kukla Kacper, Dziedzic Jakub, Santiago Casallas

Rezerwa:

Krzysztof Mituś, Maciej Pabisz, Tomasz Mituś, Ignacy Gomulak,Maciej Setlik, Guilherme Henrique Da Silva,Bartłomiej Olszanecki


 BARCICZANKA BARCICE

 BARCICZANKA mini

Mastalerz Wojciech, Nowak Maciej, Szczepanik Paweł, Saratowicz Piotr, Krupa Łukasz, Kumor Wojciech, Maślejak Marek, Tarasek Krzysztof, Majchrowski Artur, Nowak Marek, Urasiński Przemysław

Rezerwa:

Szymon Pogwizd, Jakub Bieniek, Tomasz Tokarczyk


 

Panorama_barciceglinik2019.JPG

 

Od pierwszych minut spotkania nasz zespół posiadał przewagę. Więcej utrzymywał się przy piłce i częściej napierał w okolice pola karnego gospodarzy. W 20 minucie na strzał decyduje się Piotrek Gogola, lecz piłka minimalnie nad bramką. W 21 minucie dośrodkowuje piłkę  z rzutu rożnego Kacper Kukla na głowę Krzysztonia,który z z 8 metrów strzela nad poprzeczką.

W 23 minucie drużyna gospodarzy wykonuje rzut wolny z 17 metra. Mariusz Różalski bez kłopotu broni strzał. Kolejne minuty to nadal przewaga Glinika. Niestety bez skutecznego wykończenia. Od 25 minuty głośnym dopingiem naszą drużynę wspomagają kibice Glinika, którzy licznie przybyli na ten mecz. 

W końcowych minutach pierwszej połowy Glinik miał kilka okazji do strzelenie bramki. W 41 minucie po zamieszaniu pod polem karnym Barcic, piłka zostaje cofnięta do Mateusza Dyląga, który oddaje mocny strzał... piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką. To była dobra okazja do zdobycie bramki.

Po przerwie składna akcja Kukli z Gogola zakończyła się celnym strzałem w światło bramki. Dobrze ustawiony Mastalerz broni strzał Gogoli. 

W 59 minucie Gogola dobrym podaniem zagrywa piłkę do Jakuba Dziedzica, ten mija zwodem obrońce oddaje mocny strzał, który z trudem obronił bramkarz gospodarzy. Drużyna z Barcic również podejmowała próby ataku na naszą bramkę. Lecz byli równie nieskuteczni jak nasza drużyna.

Kolejne minuty nie przyniosły zmiany wyniku. Próbowali swoich sił również obrońcy naszego zespołu. W 77 minucie celny i mocny strzał oddał Dawid Drąg. Bramkarz po raz kolejny skutecznie broni. 

Mecz kończy się bezbramkowym remisem. Ostatnie dwa mecze pokazują braki skuteczności w grze naszego zespołu. Z jednej strony nie straciliśmy bramki, a dwa punkty w dwóch meczach to jednak za mało. Po tym meczu zajmujemy 10 pozycję, a w środku tabeli robi się ciasno.Takie mecze jak ten trzeba wygrywać. Przed nami kolejne mecze z dużo lepszymi zespołami. Liczymy na zdobycie punktów już w najbliższy weekend, gdzie o godz. 17.00 na własnym stadionie zagramy z BKS Bochnia. Dziękujemy kibicom za wsparcie i doping. 

 

 

DDawiecmmmm.jpg „Każdy punkt jest dla nas ważny zwłaszcza ten zdobyty na wyjeździe jednak dziś znów mamy uczucie nie   dosytu. Chyba nawet większe niż tydzień temu bo zagraliśmy bardzo dobry mecz i zabrakło bramki jako tej   wisienki na torcie. Jestem dumny z zawodników, ich gry, zaangażowania, walki do ostatniego gwizdka. Czeka   nas dużo pracy ale idziemy w dobrym kierunku. Dziękuje również kibicom w imieniu swoim jak i zawodników,   ich doping i wsparcie jest dla nas bardzo ważne”


SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO -PDF

 


 GALERIA (60)