banner 2018

POŁUDNIOWOAMERYKAŃSKIE WZMOCNIENIA

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym nasz klub podpisał umowę z dwoma zawodnikami z Ameryki Południowej, którzy od najbliższego sezonu będą reprezentować barwy Glinika Gorlice. 

 

Santiago Alejandro Casallas Zuluaga, tak brzmi pełne nazwisko 21 letniego Kolumbijczyka, który wraz z 19 letnim Guilherme Henrique Da Silva pochodzącym z Brazylii od dziś będą wzmocnieniem drużyny Glinika Gorlice. 

Kolumbijczyk grał wcześniej w klubie Tigres Futbol Club. W naszym zespole będzie grał na pozycji skrzydłowego. Brazylijczyk grał jako pomocnik w Amparo Atletic Club i taką rolę na boisku będzie miał w Gliniku. 

 

s1.jpg

Santiago Alejandro Casallas Zuluaga

 

g1.jpg

Guilherme Henrique Da Silva

 

Santiago i Guilherme w klubie trenują już od tygodnia i  razem z zespołem rozegrali już 3 sparingi. Santiago i Guilherme w meczu z FK Gerlachow strzelili po jednej bramce. Natomiast w sparingu z Przełęcz Dukla na listę strzelców wpisał się Santiago. Obaj piłkarze zaaklimatyzowali się z zespołem i są zadowoleni z pobytu w naszym klubie jak i mieście. 

W imieniu klubu życzymy samych sukcesów sportowych i miłego pobytu w naszym klubie i liczymy na udaną rundę wiosenną.  


 

sant2.jpg

guil1.jpg

 

W piątkowym wydaniu Gazety Krakowskiej ukazał się artykuł o naszych wzmocnieniach. Dzięki uprzejmości redaktorom Gazety Gorlickiej publikujemy informację z gazety na naszej stronie. 

LINK DO POBRANIA ZE ARTYKUŁEM - KLIKNIJ TU