gksglinik 2021 strona4
 

PRACOWITA ZIMA W DRUŻYNIE GLINIKA GORLICE-AKTUALIZACJA

Przerwa zimowa jest bardzo pracowita dla zarządu oraz trenera gorlickiego klubu. Po zakończeniu rundy jesiennej rozpoczęły się rozmowy i poszukiwania wzmocnień dla I drużyny Glinika, czego efektem jest już rozegrana gra wewnętrzna na którą zaproszeni zostali zawodnicy obserwowani i polecani do klubu oraz wyróżniający się zawodnicy z drużyn młodzieżowych.

 

 Mecz rozegrany został na obiekcie Szalowa Sport Arena w dniu 06 grudnia 2018 r. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania arena szalowa


 

TRENER „Chcemy dobrze przepracować grudzień, by w styczniu mieć już wykrystalizowaną kadrę, która będzie miała   odpowiednio dużo czasu by się przygotować i zgrać przed rundą wiosenną dlatego po rozmowie z piłkarzami   zaprosiliśmy ich na grę testową. Było na niej 8 zawodników z zewnątrz oraz 2 wyróżniających się juniorów.   Wszyscy wypadli bardzo dobrze. W tym miesiącu zagramy jeszcze raz, zapraszając kolejnych piłkarzy   chętnych   do współpracy.”- Trener: Daniel Dawiec

 

 

Prezes Waldemar Ziółkowski „Przerwa zimowa jest okresem odpoczynku dla piłkarzy jednak nie dla zarządu i trenera I drużyny. Po   przeanalizowaniu rundy jesiennej od razu zabraliśmy sie do pracy. Podstawowym problemem, były braki   kadrowe co przekładało się na brak sportowej rywalizacji. Ten aspekt musimy zmienić do wiosny. Nadal   będziemy  opierać trzon drużyny na naszych wychowankach jednak poszukujemy młodych utalentowanych i   co za tym idzie perspektywicznych zawodników. Trener zna swoje zadanie i musi wykonać je sumiennie.   Czeka  nas okres zmożonej i ciężkiej pracy ale po to tu jesteśmy.” - skomentował Prezes Zarządu Waldemar Ziółkowski

 

 


W dniu 18 grudnia odbył się drugi test mecz. Testowanych było 11 zawodników. Większość to zawodnicy występujący w 4 lidze oraz juniorzy z centralnej ligi juniorów. 

IMG_7747_Medium.jpeg

IMG_7746_Medium.jpeg

IMG_7749_Medium.jpeg

TRENER „W grudniu po raz 2 zaprosiliśmy na konsultacje zawodników, których obserwujemy,były tez nowe twarze, mecz   pokazał nam kilka dobrych momentów oraz dał dużo do myślenia. Chcemy ten czas wykorzystać maksymalnie i   jeszcze się przyglądać poszczególnym zawodnikom, bo warto, a pewno nie chcemy popełnić błędów z   poprzedniego okienka transferowego i wykonywać pochopnych ruchów.”