tlo 2018 big3

REMIS PIŁKARZY GLINIKA W MECZU 2 KOLEJKI PRZED WŁASNĄ PUBLICZNOŚCIĄ

Niewiele ciekawego działo się na boisku w pierwszej połowie spotkania , obydwa zespoły grały w środku boiska nie stwarzając sobie sytuacji bramkowych.

GKS GLINIK GORLICE - KS SOKÓŁ BORZĘCIN GÓRNY

47' - Daniel Policht

84' - Jakub Dziedzic

SS.jpg

Przemysław Harwat – Przemysław Rąpała, Dawid Drąg, Marcin Szary, Tomasz Rząca – Dominik Retel (55’ Mateusz Stępień), Dawid Serafin, Piotr Stępkowicz, Krystian Baran (71’ Konrad Czechowicz) – Mateusz Jabłczyk (63’ Wojciech Chorobik), Jakub Dziedzic

KS SOKÓŁ BORZĘCIN GÓRNY

SOKBorzecin mini

Mariusz Mucek – Przemysław Bury, Rafał Ciesielski, Paweł Knap, Sergiusz Kostecki, Adnrzej Mika (72’ Kamil Szumlański), Dawid Mularz, Daniel Policht, Jakub Szumlański, Mateusz Wawryka, Mariusz Zabiegała (46’ Mariusz Łyduch)

Widzów 300

Sedzia: Sebastian Wiśniowski Tarnów

Żółte kartki:
Glinik G.: Dawid Serafin (x2), Jakub Dziedzic
Sokół B.: Daniel Policht, Andrzej Mika, Kamil Szumlański

Czerwona kartka:
Glinik G.: Dawid Serafin (70')

Pierwsze dośrodkowania w pole karne które mogło zaskoczyć bramkarza Sokoła miało miejsce  w 41 min kiedy Mateusz Jabłczyk przewrotką próbował strzelać na bramkę jednak uderzenie przeszło obok słupka.

Minutę później w rewanżu Rafał Ciesielka  z 10 metrów trafia nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Przemysława Harwata.

W 44 min indywidualna akcja od połowy boiska Dawida Drąga kończy się strzałem z 16 metrów wprost w ręce bramkarza.

Po przerwie w 47 min goście uzyskali bramkę w niecodziennych okolicznościach. Piłkę na swojej połowie boiska przejął Daniel Policht i widząc ze bramkarz Glinika wyszedł przed pole karne uderzył tak szczęśliwie ze piłka przelobowała zawodników wraz z bramkarzem i wpadła do bramki  ku ogromnej radości zawodników Sokoła.

Po utracie bramki Glinik próbował odwrócić losy spotkania jednak próby w wykonaniu Krystiana Barana , Mateusza Jabłczyka czy Tomasza Rżący padały łupem bramkarza Mariusza Mucka. W końcówce spotkania w 82 min Jakub Dziedzic otrzymał piłkę w polu karnym i skutecznym strzałem w długi róg pokonał bramkarza Sokoła.

Wynik meczu sprawiedliwy żaden z zespól  nie zasłużył na zwycięstwo. Gospodarze grając od 70 min w dziesiątkę po czerwonej kartce Dawida Serafina za wszelka cenę próbowali odwrócić losy meczu , chwała zawodnikom ze walczyli do końca .W 82 min wydarli przeciwnikowi zwycięstwo za sprawą Jakuba Dziedzica który bardzo przytomnie zachował się w polu karnym i  uzyskał gola dzięki któremu Glinik uniknął porażki na własnym boisku podsumował spotkanie kierownik drużyny Andrzej Cetnarowski.