KONRAD SZUREK NOWYM KOORDYNATOREM AKADEMII GLINIK GORLICE

Miło nam poinformować o objęciu stanowiska koordynatora Akademii Glinik Gorlice przez Konrada Szurka, który zastąpił na tym stanowisku Stanisława Szpyrkę.

Konrad Szurek (28 lat) to:

- Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na wydziale Wychowanie Fizyczne.

- Założyciel i Koordynator bardzo prężnie działającej Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej, która na swoim koncie ma już wiele osiągnięć szkoleniowych.

- Uczestnik licznych międzynarodowych i ogólnopolskich konferencji szkoleniowych dotyczących pracy z młodzieżą

- odbył staż trenerski w Akademii Realu Madryt - przypatrując się metodą szkoleniowym jednej z najlepszych Akademii Piłkarskich na świecie

- Posiadacz licencji trenerskiej UEFA B, będąc jednocześnie w trakcie szkolenia na licencję UEFA A w Krakowie.

- Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi we wszystkich kategoriach wiekowych od skrzat do Junior.

- Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 2 w Ropie im. Marii Konopnickiej.

Serdecznie witamy w naszym klubie i życzymy powodzenia oraz owocnej współpracy.

W imieniu Klubu pragniemy podziękować panu Stanisławowi Szpyrce za dotychczasową pracę w roli koordynatora w naszej Akademii i życzymy sukcesów w dalszej karierze sportowej.

SZUREKmale.jpg "Moim zadaniem jest usystematyzować szkolenie w Gorlickim klubie we wszystkich kategoriach wiekowych, aby    rodzice zapisujący do nas dzieci mieli pewność prawidłowego i długofalowego rozwoju swojej pociechy. Bardzo   chciałbym również rozpocząć owocną współpracę z klubami w powiecie gorlickim co umocniłoby poziom     piłkarski   naszego regionu. Wiążąc powyższe pomysły i plany naszym celem jest nawiązanie ścisłej współpracy   z Ekstraklasową drużyną piłkarską, która zwiększy szansę na powodzenie w naszym wspólnym projekcie..."

szurek1.jpg

szurek2.jpg