banner 2018

XX HALOWE MISTRZOSTWA GRUP MŁODZIEŻOWYCH PPN GORLICE

Zakończyły się XX Halowe mistrzostwa grup młodzieżowych PPN Gorlice w Piłce Nożnej, w którym uczestniczyły drużyny Glinika Gorlice. 

W dniach od 27 do 29 grudnia 2018 r. na hali sportowej OSiR  po raz dwudziesty rozegrany został halowy turniej grup młodzieżowych w piłce nożnej, którego organizatorem był Podokręg Piłki Nożnej w Gorlicach.

Jak co roku w turnieju udział wzięli nasi wychowankowie we wszystkich kategoriach wiekowych.

Juniorzy starsi - 2000 i młodsi - 1 drużyna 

Juniorzy młodsi - 2002 i młodsi - 2 drużyny,

Trampkarze starsi - 2004 i młodsi - 2 drużyny

Trampkarze młodsi - 2006 i młodsi - 3 drużyny

oraz Orlik 2008 i młodsi - 2 drużyny

 

71717.jpg


Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych drużyn oraz końcowe tabele

JUNIORZY STARSI 

 

XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów starszych - rocznik 2000 i młodsi

wygrała drużyna LKS OGIEŃ Sękowa

Gorlice, hala OSiR - 28.12.2018 r.

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice

2. LUKS Hańczowa
3. LKS Bystra
4. LKS OGIEŃ Sękowa
5. LKS Kobylanka

 

Grupa B:
1. KS Ropa
2. KS PODHALANIN Biecz
3. LKS TORCIDA Smerekowiec
4. LKS Zagórzany

 

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

 GKS GLINIK Gorlice

 LUKS Hańczowa

7 - 0

 KS Ropa

 KS PODHALANIN Biecz

3 - 1

 LKS Bystra

 LKS OGIEŃ Sękowa

1 - 4

 LKS TORCIDA Smerekowiec

 LKS Zagórzany

1 - 1

 GKS GLINIK Gorlice

 LKS Kobylanka

3 - 1

 KS Ropa

 LKS Zagórzany

0 - 1

 LUKS Hańczowa

 LKS OGIEŃ Sękowa

1 - 3

 KS PODHALANIN Biecz

 LKS TORCIDA Smerekowiec

0 - 2

 GKS GLINIK Gorlice

 LKS Bystra

2 - 0

 LUKS Hańczowa

 LKS Kobylanka

1 - 2

 KS PODHALANIN Biecz

 LKS Zagórzany

4 - 0

 LKS Bystra

 LKS Kobylanka

0 - 0

 GKS GLINIK Gorlice

 LKS OGIEŃ Sękowa

0 - 0

 KS Ropa

 LKS TORCIDA Smerekowiec

3 - 1

 LUKS Hańczowa

 LKS Bystra

2 - 3

 LKS OGIEŃ Sękowa

 LKS Kobylanka

6 - 0

 

Tabela Grupy A:

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 LKS OGIEŃ Sękowa

10

13 - 2

2.

 GKS GLINIK Gorlice

10

12 - 1

3.

 LKS Bystra

4

4 - 8

4.

 LKS Kobylanka

4

3 - 10

5.

 LUKS Hańczowa

0

4 - 15

 

Tabela Grupy B:

M

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 KS Ropa

6

6 - 3

2.

 LKS TORCIDA Smerekowiec

4

4 - 4

3.

 LKS Zagórzany

4

2 - 5

4.

 KS PODHALANIN Biecz

3

5 - 5

 

Mecz o 3 miejsce:

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

GKS GLINIK Gorlice

 LKS TORCIDA Smerekowiec

1 - 0

 

Mecz o 1 miejsce:

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

 LKS OGIEŃ Sękowa

 KS Ropa

2 - 1

 

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - HAJDUK Jakub (LKS OGIEŃ Sękowa)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - PRZYBYŁOWICZ Przemysław (GKS GLINIK Gorlice)

Królem strzelców turnieju został - GAŁOWICZ Kamil (LKS OGIEŃ Sękowa)

 


 JUNIORZY MŁODSI 

 

XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów młodszych - rocznik 2002 i młodsi

wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice I 

Gorlice, hala OSiR - 27.12.2018 r.

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I

2. LKS Kobylanka
3. KS PODHALANIN Biecz
4. GKS MOSZCZANKA Moszczenica

5. LKS OGIEŃ Sękowa
 

Grupa B:
1. LKS Szymbark
2. GKS GLINIK Gorlice II
3. LKS Bystra
4. LKS Łużna

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

 GKS GLINIK Gorlice I

 LKS Kobylanka

4 - 0

 LKS Szymbark

 GKS GLINIK Gorlice II

1 - 0

 KS PODHALANIN Biecz

 GKS MOSZCZANKA Moszczenica

2 - 0

 LKS Bystra

 LKS Łużna

3 - 1

 GKS GLINIK Gorlice I

 LKS OGIEŃ Sękowa

5 - 0

 LKS Szymbark

 LKS Łużna

5 - 0

 LKS Kobylanka

 GKS MOSZCZANKA Moszczenica

1 - 1

 LKS Bystra

 GKS GLINIK Gorlice II

1 - 1

 GKS GLINIK Gorlice I

 KS PODHALANIN Biecz

1 - 0

 LKS Kobylanka

 LKS OGIEŃ Sękowa

0 - 0

 GKS GLINIK Gorlice II

 LKS Łużna

6 - 0

 KS PODHALANIN Biecz

 LKS OGIEŃ Sękowa

4 - 1

 GKS GLINIK Gorlice I

 GKS MOSZCZANKA Moszczenica

4 - 0

 LKS Szymbark

 LKS Bystra

3 - 0

 LKS Kobylanka

 KS PODHALANIN Biecz

0 - 1

 GKS MOSZCZANKA Moszczenica

 LKS OGIEŃ Sękowa

0 - 1

 

Tabela Grupy A:

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 GKS GLINIK Gorlice I

12

14 - 0

2.

 KS PODHALANIN Biecz

9

7 - 2

3.

 LKS OGIEŃ Sękowa

4

2 - 9

4.

 LKS Kobylanka

2

1 - 6

5.

 GKS MOSZCZANKA Moszczenica

1

1 - 8

 

Tabela Grupy B:

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 LKS Szymbark

9

9 - 0

2.

 GKS GLINIK Gorlice II

4

7 - 2

3.

 LKS Bystra

4

4 - 2

4.

 LKS Łużna

0

1 - 14

 

Mecz o 3 miejsce:

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

 KS PODHALANIN Biecz

 GKS GLINIK Gorlice II

 

 

Mecz o 1 miejsce:

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

 GKS GLINIK Gorlice I

 LKS Szymbark

 

 

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - DĄBROWSKI Krzysztof (GKS GLINIK Gorlice I)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - PIECUCH Tomasz (GKS GLINIK Gorlice I)

Królem strzelców turnieju został - KUSIAK Karol (LKS Szymbark)


TRAMPKARZE STARSI

  

XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy starszych - rocznik 2004 i młodsi

wygrała drużyna BAP Ropa II 

Gorlice, hala OSiR - 27.12.2018 r.

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. BAP Ropa I
3. LKS Zagórzany
4. LKS Kobylanka

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice II
2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. LKS Racławice
4. LKS Uście Gorlickie

 

Grupa C:
1. GKS MOSZCZANKA Moszczenica
2. KS PODHALANIN Biecz
3. BAP Ropa II

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

 GKS GLINIK Gorlice I

 BAP Ropa I

3 - 0

 GKS GLINIK Gorlice II

 LKS OGIEŃ Sękowa

1 - 0

GKS MOSZCZANKA Moszczenica

 KS PODHALANIN Biecz

1 - 2

 LKS Zagórzany

 LKS Kobylanka

0 - 2

 LKS Racławice

 LKS Uście Gorlickie

0 - 2

 GKS GLINIK Gorlice I

 LKS Zagórzany

8 - 0

 GKS GLINIK Gorlice II

 LKS Racławice

10 - 0

 GKS MOSZCZANKA Moszczenica

 BAP Ropa II

0 - 1

 LKS Uście Gorlickie

 GKS GLINIK Gorlice II

1 - 0

 BAP Ropa I

 LKS Zagórzany

2 - 0

 LKS OGIEŃ Sękowa

 LKS Racławice

5 - 0

 GKS GLINIK Gorlice I

 LKS Kobylanka

2 - 0

 LKS OGIEŃ Sękowa

 LKS Uście Gorlickie

1 - 2

 KS PODHALANIN Biecz

 BAP Ropa II

0 - 1

 BAP Ropa I

 LKS Kobylanka

4 - 2

 

Tabela Grupy A:

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 GKS GLINIK Gorlice I

9

13 - 0

2.

 BAP Ropa I

6

6 - 5

3.

 LKS Kobylanka

3

4 - 6

4.

 LKS Zagórzany

0

0 - 12

 

Tabela Grupy B:

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 LKS Uście Gorlickie

9

5 - 1

2.

 GKS GLINIK Gorlice II

6

11 - 1

3.

 LKS OGIEŃ Sękowa

3

6 - 3

4.

 LKS Racławice

0

0 - 17

 

Tabela Grupy C:

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 BAP Ropa II

6

2 - 0

2.

 KS PODHALANIN Biecz

3

2 - 2

3.

GKS MOSZCZANKA Moszczenica

0

1 - 3

 

Zwycięzcy grup A, B i C grają między sobą o miejsca 1, 2 i 3 w turnieju.

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

 GKS GLINIK Gorlice I

LKS Uście Gorlickie

3 - 0

BAP Ropa II

GKS GLINIK Gorlice I

0 - 0

LKS Uście Gorlickie

BAP Ropa II

0 - 6

 

Tabela po rozegraniu spotkań pomiędzy zwycięzcami poszczególnych grup:

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 BAP Ropa II

4

6 - 0

2.

 GKS GLINIK Gorlice I

4

3 - 0

3.

 LKS Uście Gorlickie

0

0 - 9

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - RADZIK Mateusz (BAP Ropa II)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - MATUSIK Jakub (BAP Ropa II)

Królem strzelców turnieju został - PIOTROWSKI Kacper (GKS GLINIK Gorlice I)


TRAMPKARZE MŁODSI

 

XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy młodszych - rocznik 2006 i młodsi

wygrała drużyna LKS Łużna I  

Gorlice, hala OSiR - 28.12.2018 r.

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. LKS Łużna II
3. BAP Ropa II
4. LKS Kobylanka

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice II
2. LKS Łużna I
3. LKS OGIEŃ Sękowa

 

Grupa C:
1. GKS GLINIK Gorlice III
2. BAP Ropa I
3. KS PODHALANIN Biecz
4. LKS Racławice

 

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

 GKS GLINIK Gorlice I

 LKS Łużna II

5 - 0

 GKS GLINIK Gorlice II

 LKS Łużna I

0 - 4

 GKS GLINIK Gorlice III

 BAP Ropa I

1 - 1

 BAP Ropa II

 LKS Kobylanka

3 - 0

 KS PODHALANIN Biecz

 LKS Racławice

14 - 0

 GKS GLINIK Gorlice II

 LKS OGIEŃ Sękowa

0 - 2

 GKS GLINIK Gorlice I

 LKS Kobylanka

8 - 0

 LKS Racławice

 GKS GLINIK Gorlice III

1 - 4

 LKS Łużna I

 LKS OGIEŃ Sękowa

4 - 0

 LKS Łużna II

 BAP Ropa II

0 - 3

 BAP Ropa I

 KS PODHALANIN Biecz

1 - 6

 GKS GLINIK Gorlice I

 BAP Ropa II

4 - 0

 GKS GLINIK Gorlice III

 KS PODHALANIN Biecz

0 - 3

 LKS Łużna II

 LKS Kobylanka

1 - 0

 BAP Ropa I

 LKS Racławice

7 - 0

 

Tabela Grupy A:

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 GKS GLINIK Gorlice I

9

17 - 0

2.

 BAP Ropa II

6

6 - 4

3.

 LKS Łużna II

3

1 - 8

4.

 LKS Kobylanka

0

0 - 12

 

Tabela Grupy B:

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 LKS Łużna I

6

8 - 0

2.

 LKS OGIEŃ Sękowa

3

2 - 4

3.

 GKS GLINIK Gorlice II

0

0 - 6

 

Tabela Grupy C:

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 KS PODHALANIN Biecz

9

23 - 1

2.

 BAP Ropa I

4

9 - 7

3.

 GKS GLINIK Gorlice III

4

5 - 5

4.

 LKS Racławice

0

1 - 25

 

Zwycięzcy grup A, B i C grają między sobą o miejsca 1, 2 i 3 w turnieju.

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

 GKS GLINIK Gorlice I

 LKS Łużna I

0 - 0

KS PODHALANIN Biecz

GKS GLINIK Gorlice I

2 - 3

LKS Łużna I

KS PODHALANIN Biecz

4 - 0

 

Tabela po rozegraniu spotkań pomiędzy zwycięzcami poszczególnych grup:

Drużyna

Punkty

Bramki

 LKS Łużna I

4

4 - 0

 GKS GLINIK Gorlice I

4

3 - 2

 KS PODHALANIN Biecz

0

2 - 7

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - ZAKRZEWSKI Wojciech (GKS GLINIK Gorlice I)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - JĘDRZEJOWSKI Jakub (LKS Łużna I)

Królem strzelców turnieju został - PABISZ Patryk (KS PODHALANIN Biecz)


ORLIK

 

XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy najmłodszych "Orlików" - rocznik 2008 i młodsi

wygrała drużyna KS PODHALANIN Biecz

Gorlice, hala OSiR - 29.12.2018 r.

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I

2. BAP Ropa II
3. KS PODHALANIN Biecz
4. LKS Szymbark
5. LKS Łużna

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice II
2. BAP Ropa I
3. LKS Uście Gorlickie
4. LKS Racławice
5. LKS OGIEŃ Sękowa

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

 GKS GLINIK Gorlice I

 BAP Ropa II

0 - 2

 GKS GLINIK Gorlice II

 BAP Ropa I

2 - 0

 KS PODHALANIN Biecz

 LKS Szymbark

2 - 0

 LKS Uście Gorlickie

 LKS Racławice

0 - 1

 GKS GLINIK Gorlice I

 LKS Łużna

1 - 1

 GKS GLINIK Gorlice II

 LKS OGIEŃ Sękowa

2 - 0

 BAP Ropa II

 KS PODHALANIN Biecz

1 - 3

 BAP Ropa I

 LKS Uście Gorlickie

0 - 0

 LKS Szymbark

 LKS Łużna

0 - 1

 LKS Racławice

 LKS OGIEŃ Sękowa

0 - 3

 GKS GLINIK Gorlice I

 KS PODHALANIN Biecz

0 - 3

 GKS GLINIK Gorlice II

 LKS Uście Gorlickie

1 - 0

 BAP Ropa II

 LKS Łużna

1 - 0

 BAP Ropa I

 LKS OGIEŃ Sękowa

3 - 0

 LKS Szymbark

 GKS GLINIK Gorlice I

0 - 2

 LKS Racławice

 GKS GLINIK Gorlice II

0 - 9

 BAP Ropa II

 LKS Szymbark

3 - 0

 BAP Ropa I

 LKS Racławice

6 - 0

 KS PODHALANIN Biecz

 LKS Łużna

1 - 0

 LKS Uście Gorlickie

 LKS OGIEŃ Sękowa

2 - 0

Tabela Grupy A:

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 KS PODHALANIN Biecz

12

9 - 1

2.

 BAP Ropa II

9

7 - 3

3.

 GKS GLINIK Gorlice I

7

3 - 6

4.

 LKS Łużna

4

2 - 3

5.

 LKS Szymbark

0

0 - 8

 

Tabela Grupy B:

 

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

 GKS GLINIK Gorlice II

12

14 - 0

2.

 BAP Ropa I

7

9 - 2

3.

 LKS Uście Gorlickie

4

2 - 2

4.

 LKS OGIEŃ Sękowa

3

3 - 7

5.

 LKS Racławice

3

1 - 18

 

Mecz o 3 miejsce:

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

BAP Ropa II

 BAP Ropa I

1 - 3

 

Mecz o 1 miejsce:

Drużyna 1

Drużyna 2

Wynik

 KS PODHALANIN Biecz

 GKS GLINIK Gorlice II

1 - 0

 

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - CIONEK Igor (GKS GLINIK Gorlice I)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - POTYKANOWICZ Oliwier (KS PODHALANIN Biecz)

Królem strzelców turnieju został - REGIEC Filip (BAP Ropa I)