banner 2018

XIX HALOWE MISTRZOSTWA PPN GORLICE GRUP MŁODZIEŻOWYCH ZDOMINOWANE PRZEZ WYCHOWANKÓW GLINIKA

W dniach 27-30 grudnia 2017 roku na Hali OSiR-u rozegrane zostały XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice grup młodzieżowych w piłce nożnej. Organizatorem turnieju był Podokręg Piłki Nożnej w Gorlicach a do udziału w turnieju zaproszone zostały drużyny podzielone w kategorii wiekowej : juniorzy starsi - 1999 r. i młodsi, juniorzy młodsi - 2001 i młodsi, trampkarze starsi - 2003 i młodsi, trampkarze młodsi - 2005 i młodsi, trampkarze najmłodsi - 2007 i młodsi.  

W turnieju nasz klub reprezentowały zespoły występujące w każdej kategorii wiekowej. Poniżej publikujemy wyniki naszych wychowanków i miejsca które zajęli. 

 71717.jpg

JUNIORZY STARSI ROCZNIK 1999 I MŁODSI

XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów - rocznik 1999 i młodsi

wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice

 

JUNIOR19.jpg

 

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - KUKLA Kacper (GKS GLINIK Gorlice)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - JAMROŻY Paweł (LKS Bystra)

Królem strzelców turnieju został - GÓRA Kacper (KS Ropa)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice
2.  KS Ropa
3.  LKS Bystra
4.  KS PODHALANIN Biecz
5.  KS Bobowa
6.  LKS Zagórzany
7.  LKS OGIEŃ Sękowa
8.  LKS Kobylanka

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. LKS OGIEŃ Sękowa

2. KS Bobowa
3. GKS GLINIK Gorlice
4. KS Ropa

 

Grupa B:
1. KS PODHALANIN Biecz
2. LKS Kobylanka
3. LKS Zagórzany
4. LKS Bystra

 

Harmonogram rozgrywek:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 LKS OGIEŃ Sękowa  KS Bobowa 0 - 0
 KS PODHALANIN Biecz  LKS Kobylanka 3 - 1
 GKS GLINIK Gorlice  KS Ropa 3 - 1
 LKS Zagórzany  LKS Bystra 1 - 1
 LKS OGIEŃ Sękowa  GKS GLINIK Gorlice 0 - 1
 KS PODHALANIN Biecz  LKS Zagórzany 4 - 0
 KS Bobowa  KS Ropa 1 - 2
 LKS Kobylanka  LKS Bystra 0 - 1
 LKS OGIEŃ Sękowa  KS Ropa 2 - 5
 KS PODHALANIN Biecz  LKS Bystra 1 - 1
 KS Bobowa  GKS GLINIK Gorlice 2 - 1
 LKS Kobylanka  LKS Zagórzany 0 - 4

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice 6 5 - 3
2.  KS Ropa 6 8 - 6
3.  KS Bobowa 4 3 - 3
4.  LKS OGIEŃ Sękowa 1 2 - 6

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  KS PODHALANIN Biecz 7 8 - 2
2.  LKS Bystra 5 3 - 2
3.  LKS Zagórzany 4 5 - 5
4.  LKS Kobylanka 0 1 - 8

 

Półfinały:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 GKS GLINIK Gorlice  LKS Bystra 6 - 0
 KS Ropa  KS PODHALANIN Biecz 2 - 1

 

Mecz o 3 miejsce:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 LKS Bystra  KS PODHALANIN Biecz 1 - 1
(rz.k. 3 - 2)

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 GKS GLINIK Gorlice  KS Ropa 2 - 1

JUNIORZY MŁODSI ROCZNIK 2001 I MŁODSI

  

XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów młodszych - rocznik 2001 i młodsi

wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice

 

JUNIORMLODSZY19.jpg

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - MITUŚ Tomasz (GKS GLINIK Gorlice)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - ZIÓŁKOWSKI Filip (LKS Szymbark)

Królem strzelców turnieju został - PIECUCH Maciej (LKS TORCIDA Smerekowiec)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice
2.  LKS Szymbark
3.  LKS TORCIDA Smerekowiec
4.  LKS Kobylanka
5.  LKS OGIEŃ Sękowa
6.  KS Bobowa
7.  LKS Bystra
8.  KS PODHALANIN Biecz



Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. KS PODHALANIN Biecz

2. KS Bobowa
3. LKS Kobylanka
4. LKS TORCIDA Smerekowiec

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice
2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. LKS Szymbark
4. LKS Bystra

 

Harmonogram rozgrywek:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 KS PODHALANIN Biecz  KS Bobowa 1 - 2
 GKS GLINIK Gorlice  LKS OGIEŃ Sękowa 3 - 0
 LKS Kobylanka  LKS TORCIDA Smerekowiec 0 - 0
 LKS Szymbark  LKS Bystra 0 - 0
 KS PODHALANIN Biecz  LKS Kobylanka 0 - 1
 GKS GLINIK Gorlice  LKS Szymbark 1 - 1
 KS Bobowa  LKS TORCIDA Smerekowiec 1 - 3
 LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Bystra 1 - 0
 KS PODHALANIN Biecz  LKS TORCIDA Smerekowiec 0 - 2
 GKS GLINIK Gorlice  LKS Bystra 5 - 1
 KS Bobowa  LKS Kobylanka 0 - 2
 LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Szymbark 0 - 1

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS TORCIDA Smerekowiec 7 5 - 1
2.  LKS Kobylanka 7 3 - 0
3.  KS Bobowa 3 3 - 6
4.  KS PODHALANIN Biecz 0 1 - 5

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice 7 9 - 2
2.  LKS Szymbark 5 2 - 1
3.  LKS OGIEŃ Sękowa 3 1 - 4
4.  LKS Bystra 1 1 - 6

 

Półfinały:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Szymbark 1 - 1
(rz.k. 1 - 2)
 LKS Kobylanka  GKS GLINIK Gorlice 0 - 1

 

Mecz o 3 miejsce:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Kobylanka 3 - 0

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 LKS Szymbark  GKS GLINIK Gorlice 0 - 3

 


 TRAMPKARZE STARSI - ROCZNIK 2003 I MŁODSI 

 

XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy starszych - rocznik 2003 i młodsi

wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice I

 

trampkarzest19.jpg

 

trampkarzest219.jpg

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - KNYCH Bartłomiej (GKS GLINIK Gorlice III)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - NOWAK Tomasz (GKS GLINIK Gorlice I)

Królem strzelców turnieju został - SOCHA Maciej (GKS GLINIK Gorlice I)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabelI

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice I
2.  GKS GLINIK Gorlice III
3.  GKS MOSZCZANKA Moszczenica
4.  LKS OGIEŃ Sękowa
5.  KS PODHALANIN Biecz
6.  GKS GLINIK Gorlice II
7.  LKS Łużna
8.  LKS Uście Gorlickie
9.  LKS Kobylanka
10.  LKS Zagórzany
11.  LKS Bystra



Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. LKS Uście Gorlickie
3. KS PODHALANIN Biecz
4. LKS Bystra

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice III
2. LKS Zagórzany
3. LKS Łużna
4. LKS OGIEŃ Sękowa

 

Grupa C:
1. GKS MOSZCZANKA Moszczenica
2. GKS GLINIK Gorlice II
3. LKS Kobylanka

 

Harmonogram rozgrywek:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Uście Gorlickie 4 - 0
 GKS GLINIK Gorlice III  LKS Zagórzany 1 - 1
 GKS MOSZCZANKA Moszczenica  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 0
 KS PODHALANIN Biecz  LKS Bystra 3 - 0
 LKS Łużna  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 2
 LKS Kobylanka  GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2 - 2
 GKS GLINIK Gorlice I  KS PODHALANIN Biecz 4 - 0
 GKS GLINIK Gorlice III  LKS Łużna 1 - 0
 GKS GLINIK Gorlice II  LKS Kobylanka 4 - 1
 LKS Uście Gorlickie  LKS Bystra 4 - 0
 LKS Zagórzany  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 1
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Bystra 8 - 0
 GKS GLINIK Gorlice III  LKS OGIEŃ Sękowa 2 - 1
 LKS Uście Gorlickie  KS PODHALANIN Biecz 0 - 1
 LKS Zagórzany  LKS Łużna 0 - 4

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 9 16 - 0
2.  KS PODHALANIN Biecz 6 4 - 4
3.  LKS Uście Gorlickie 3 4 - 5
4.  LKS Bystra 0 0 - 15

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice III 7 4 - 2
2.  LKS OGIEŃ Sękowa 6 4 - 2
3.  LKS Łużna 3 4 - 3
4.  LKS Zagórzany 1 1 - 6

 

Tabela Grupy C:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS MOSZCZANKA Moszczenica 4 3 - 2
2.  GKS GLINIK Gorlice II 3 5 - 1
3.  LKS Kobylanka 1 3 - 6

 

Zwycięzcy grup A, B i C grają między sobą o miejsca 1, 2 i 3 w turnieju.

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 GKS GLINIK Gorlice I  GKS GLINIK Gorlice III 5 - 2
 GKS MOSZCZANKA Moszczenica  GKS GLINIK Gorlice I 0 - 12
 GKS GLINIK Gorlice III  GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2 - 1

 

Tabela po rozegraniu spotkań pomiędzy zwycięzcami poszczególnych grup:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 6 17 - 2
2.  GKS GLINIK Gorlice III 3 4 - 6
3.  GKS MOSZCZANKA Moszczenica 0 1 - 14

 


TRAMPKARZE MŁODSI - ROCZNIK 2005 I MŁODSI

 

XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy - rocznik 2005 i młodsi

wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice II

 

TRAMPKARZML19.jpg

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - GRUSZCZYŃSKI Szymon (BAP Ropa)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - JĘDRZEJOWSKI Jakub (LKS Łużna I)

Królem strzelców turnieju został - CIEŚLA Wiktor (GKS GLINIK Gorlice II)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice II
2.  LKS Łużna I
3.  BAP Ropa
4.  GKS GLINIK Gorlice I
5.  LKS Racławice I
6.  LKS TORCIDA Smerekowiec
7.  KS PODHALANIN Biecz
8.  LKS Kobylanka
9.  LKS Racławice II
10.  LKS OGIEŃ Sękowa
11.  LKS Łużna II
12.  LKS Szymbark



Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. BAP Ropa
3. LKS Racławice I
4. LKS Szymbark

 

Grupa B:
1. KS PODHALANIN Biecz
2. LKS TORCIDA Smerekowiec
3. LKS Kobylanka
4. LKS Łużna I

 

Grupa C:
1. GKS GLINIK Gorlice II
2. LKS Łużna II
3. LKS Racławice II
4. LKS OGIEŃ Sękowa

 

Harmonogram rozgrywek:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 GKS GLINIK Gorlice I  BAP Ropa 0 - 1
 KS PODHALANIN Biecz  LKS TORCIDA Smerekowiec 1 - 0
 GKS GLINIK Gorlice II  LKS Łużna II 7 - 0
 LKS Racławice I  LKS Szymbark 4 - 0
 LKS Kobylanka  LKS Łużna I 0 - 1
 LKS Racławice II  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 0
 BAP Ropa  LKS Szymbark 8 - 0
 LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Łużna I 3 - 4
 LKS Łużna II  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 1
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Szymbark 3 - 0
 KS PODHALANIN Biecz  LKS Łużna I 0 - 2
 GKS GLINIK Gorlice II  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 0
 BAP Ropa  LKS Racławice I 5 - 1
 LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Kobylanka 4 - 0
 LKS Łużna II  LKS Racławice II 0 - 0
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Racławice I 2 - 0
 KS PODHALANIN Biecz  LKS Kobylanka 1 - 2
 GKS GLINIK Gorlice II  LKS Racławice II 6 - 0

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  BAP Ropa 9 14 - 1
2.  GKS GLINIK Gorlice I 6 5 - 1
3.  LKS Racławice I 3 5 - 7
4.  LKS Szymbark 0 0 - 15

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS Łużna I 9 7 - 3
2.  LKS TORCIDA Smerekowiec 3 7 - 5
3.  KS PODHALANIN Biecz 3 2 - 4
4.  LKS Kobylanka 3 2 - 6

 

Tabela Grupy C:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice II 9 14 - 0
2.  LKS Łużna II 2 1 - 8
3.  LKS OGIEŃ Sękowa 2 1 - 2
4.  LKS Racławice II 2 0 - 6

 

Zwycięzcy grup A, B i C grają między sobą o miejsca 1, 2 i 3 w turnieju.

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 BAP Ropa  LKS Łużna I 0 - 2
 GKS GLINIK Gorlice II  BAP Ropa 2 - 1
 LKS Łużna I  GKS GLINIK Gorlice II 0 - 1

 

Tabela po rozegraniu spotkań pomiędzy zwycięzcami poszczególnych grup:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice II 6 3 - 1
2.  LKS Łużna I 3 2 - 1
3.  BAP Ropa 0 1 - 4

 


TRAMPKARZE NAJMŁODSI - ROCZNIK 2007 I MŁODSI

XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy najmłodszych "Orlików" - rocznik 2007 i młodsi

wygrała drużyna BAP Ropa

III miejsce GKS GLINIK  GORLICE III

 

  

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - MASZTAFIAK Wiktor (BAP Ropa)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - PŁAZIŃSKI Paweł (KS PODHALANIN Biecz)

Królem strzelców turnieju został - RYBCZYK Rafał (LKS OGIEŃ Sękowa)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  BAP Ropa
2.  LKS OGIEŃ Sękowa
3.  GKS GLINIK Gorlice III
4.  KS PODHALANIN Biecz
5.  GKS GLINIK Gorlice II
6.  LKS Racławice
7.  GKS GLINIK Gorlice I
8.  LKS Łużna



Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. KS PODHALANIN Biecz

2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. GKS GLINIK Gorlice II
4. LKS Łużna

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. LKS Racławice
3. GKS GLINIK Gorlice III
4. BAP Ropa

 

Harmonogram rozgrywek:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 KS PODHALANIN Biecz  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 0
 GKS GLINIK Gorlice I  LKS Racławice 0 - 0
 GKS GLINIK Gorlice II  LKS Łużna 2 - 0
 GKS GLINIK Gorlice III  BAP Ropa 0 - 0
 KS PODHALANIN Biecz  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 0
 GKS GLINIK Gorlice I  GKS GLINIK Gorlice III 1 - 2
 LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Łużna 3 - 0
 LKS Racławice  BAP Ropa 0 - 1
 KS PODHALANIN Biecz  LKS Łużna 3 - 1
 GKS GLINIK Gorlice I  BAP Ropa 0 - 3
 LKS OGIEŃ Sękowa  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 0
 LKS Racławice  GKS GLINIK Gorlice III 2 - 2

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS OGIEŃ Sękowa 7 4 - 0
2.  KS PODHALANIN Biecz 7 4 - 1
3.  GKS GLINIK Gorlice II 3 2 - 2
4.  LKS Łużna 0 1 - 8

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  BAP Ropa 7 4 - 0
2.  GKS GLINIK Gorlice III 5 4 - 3
3.  LKS Racławice 2 2 - 3
4.  GKS GLINIK Gorlice I 1 1 - 5

 

Półfinały:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 LKS OGIEŃ Sękowa  GKS GLINIK Gorlice III 3 - 0
 KS PODHALANIN Biecz  BAP Ropa 0 - 0
(rz.k. 0 - 2)

 

Mecz o 3 miejsce:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 KS PODHALANIN Biecz  GKS GLINIK Gorlice III 1 - 2

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
 BAP Ropa  LKS OGIEŃ Sękowa 3 - 0

 

zródło : Podokręg Piłki Noznej w Gorlicach - http://ppngorlice.futbolowo.pl/