gksglinik 2021 strona4
 

GLINIK GORLICE ROZEGRAŁ KOLEJNY SPARING - PRZYJEZDNI OKAZALI SIĘ LEPSI.

Jak w każdą zimową sobotę GKS rozegrał sparing na sztucznym boisku OSiR w Gorlicach. Rywalem był silny czwartoligowiec z Podkarpacia - Cosmos Nowotaniec.

 

GKS GLINIK GORLICE - LKS COSMOS NOWOTANIEC

2:3

(1:2) 

Fundakowski

Gazda

Pieszczoch

Pkhakadze

Espana

Sobotni rywal to lider IV Ligi Podkarpackiej i jeśli dalej będzie grał tak jak w rundzie jesiennej to będzie mógł być pewny awansu do III Ligi w kolejnym sezonie. Rozgrywka z takim przeciwnikiem była świetną okazją do sprawdzenia odświeżonego składu Biało-niebieskich.

Spotkanie z silnym rywalem, mimo przegranej, Glinik może zaliczyć do udanych. Gra w obu połowach była na podobnym poziomie. Pierwsza część spotkania zakończyła się prowadzeniem 1:2 dla drużyny przyjezdnej. Druga część meczu podniosła wynik po jednym golu dla każdej z drużyn i ostatecznie sparing zakończyła się wynikiem 2:3.

Dzisiejszy wynik podopiecznych Tomasza Wacka może świadczyć o tym, że Glinik poprawia swoją formę ze spotkania na spotkanie. Nadchodząca runda wiosenna może być więc niezwykle ciekawa i emocjonująca.

Przypominamy, że wszystkie sparingi odbywają się w soboty o godzinie 11:00 na sztucznym boisku OSiR w Gorlicach, a wstęp na nie jest bezpłatny. Zachęcamy więc do kibicowania biało-niebieskim, ponieważ w rundzie wiosennej ze względu na remont stadionu rozgrywki będą przeprowadzane na bocznej murawie, niestety bez udziału kibiców.

 

PARTYZAN2024.jpg

 

SKŁAD GLINIKA:

Czochór, Koźma, Kolbusz, Gazda, Dąbrowski, Olejnik, Drąg, Szafran, Gogola, Fundakowski, Śliwa oraz Krawczyk, Kukla, Buś, Trybek, Kuzio, Szlachta, Zakrzewski.

 

źródło: Patron medialny www.gorlice24.pl

logo

zdjęcia z meczu:

https://gorlice24.pl/pl/15_fotorelacje/96_sport/3480_sparing-gks-glinik-gorlice---cosmos-nowotaniec-1702.html