gksglinik 2021 strona4
 

WYGRANA GLINIKA W SPARINGU Z LECHIĄ SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

 Glinik Gorlice w sobotę o godzinie 11:00 na sztucznym boisku OSiR w Gorlicach podjął Lechię Sędziszów Małopolski.

 

GKS GLINIK GORLICE - LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

5:2
(3:0) 

Olejnik

Olejnik

Gazda

Śliwa

Trybek


Rywal z Podkarpacia podobnie jak GKS Glinik gra w czwartej lidze i również szuka formy na nadchodzącą rundę wiosenną. Sobotni sparing pokazał zdecydowaną poprawę gry biało-niebieskich, którzy ograli gości pięć do dwóch. Z pewnością na większy plus dla gorliczan należy zaliczyć pierwszą połowę, w której piłkarze z sąsiedniego województwa nie byli w stanie zdobyć ani jednej bramki.

Chociaż w dzisiejszym spotkaniu wciąż nie brakowało błędów, to jednak gra była na zdecydowanie wyższym poziomie, widać było chociażby poprawę skuteczności przeprowadzanych akcji. Podopieczni Tomasza Wacka bramki zdobyli między nimi przez szybką kontrę czego w ostatnim czasie w drużynie brakowało.

Przed nami jeszcze kilka sparingów i zarówno klub jak i kibice liczą, że do rozpoczęcia rozgrywek ligowych drużyna zyska już pełnię formy, aby zdecydowanie wzmocnić się w ligowej tabeli podczas zbliżającej się drugiej rundy.

  

logo

 

SKŁAD GLINIKA: 

Krawczyk, Kuliga, Krzysztoń, Gazda, Koźma, Gogola, Szafran, Sęp, Olejnik, Fundakowski, Czochów, Dąbrowski, Kolbusz, Kukla, Buś, Trybek, Szlachta, Zakrzewski, Kuzio

FOTORELACJA Z MECZU SPARINGOWEGO:

https://gorlice24.pl/pl/15_fotorelacje/96_sport/3445_gks-glinik-gorlice-vs-lechia-sedziszow-malopolski-1002.html

źródło - patron medialny www.gorlice24.p