gksglinik 2021 strona4
 

PRZEGRANA GLINIKA W SPARINGU Z MKS BŁĘKITNI ROPCZYCE

Glinik Gorlice rozegrał w sobotę kolejny mecz towarzyski w ramach przerwy zimowej. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Błękitnych Ropczyce, również występująca w czwartej lidze, ale podkarpackiej.

 

 

GKS GLINIK GORLICE - MKS BŁĘKITNI ROPCZYCE

2:4

 

Testowany 

Dawid Kuliga (rz.karny)

Mateusz Bieniek

Oliwer Pociask

testowany

testowany

 

Podobnie jak w poprzednich trzech sparingach, trener Tomasz Wacek testował nowych zawodników. Ze względu na duże zmiany w składzie drużyny, każdy sparing jest niezwykle ważny, aby zespół mógł się lepiej zgrać i współpracować ze sobą.

Spotkanie na sztucznym boisku OSiR w Gorlicach rozpoczęło się od dwóch szybkich goli. Pierwszy zdobyła drużyna przyjezdna, ale podopieczni Tomasza Wacka szybko wyrównali. Ostatecznie jednak zwycięstwo w meczu odnieśli piłkarze z Podkarpacia ogrywając gorliczan 2:4.

 

W sobotnim sparingu nie zabrakło błędów, które trener będzie starał się wyeliminować w kolejnych spotkaniach. Mimo to jego podopieczni pokazali również kilka naprawdę ciekawych i dobrych akcji.

 

Skład Glinika Gorlice: Czochór, Kuliga, Krzysztoń, Kolbusz, Dąbrowski, Olejnik, Drąg, Szafran, Kozma, Śliwa, testowany oraz Krawczyk, Kuzio, Buś, Trybek, Szlachta, Kukla.

 

źródło - patron medialny www.gorlice24.p

Zdjecia z sparingu w linku:

https://gorlice24.pl/pl/15_fotorelacje/96_sport/3381_sparing-gks-glinik-gorlice---blekitni-ropczyce.html