gksglinik 2021 strona4
 

REMIS W SPARINGU GLINIKA GORLICE Z KARPATAMI KROSNO

Zgodnie z planem w sobotnie przedpołudnie na sztucznym boisku OSiR w Gorlicach Glinik Gorlice podjął zespół z Krosna na co dzień grający w III Lidze Podkarpackiej. Był to drugi sparing w ramach zimowej przerwy od ligowych zmagań i zarazem kolejna okazja do testowania nowych zawodników.

 

GKS GLINIK GORLICE - KARPATY KROSNO 

2:2
(1:1)

 

J.Kozma

D. Saula

B. Akhmedov

P. Gogola

 

Tym razem trener Tomasz Wacek na murawie sprawdzał siedmiu potencjalnych zawodników, którzy mają wzmocnić gorlicką drużynę w rundzie wiosennej.

W spotkaniu jako testowani zagrali między nimi zawodnicy drużyny przeciwnej, czyli Karpat Krosno. Wszystko wskazuje na to, że właśnie dwóch zawodników z Podkarpacia ma być wypożyczonych do gks-u na rundę wiosenną.

Pierwsza połowa w iście zimowych warunkach - padającym śniegu i temperaturze na poziomie zera stopni zakończyła się wynikiem jeden do jednego. Gra była stosunkowo wyrównana, choć każda z drużyn wyróżniała się nieco w innych fragmentach gry.

Początek drugiej połowy przyniósł prowadzenie rywalowi z Krosno, który swoją drugą bramkę zdobył po rzucie karnym podyktowanym przez sędziego za faul w polu karnym. W kwestii przewinień zawodnicy Karpat nie byli dłużni gorliczanom i odwdzięczyli się tym samym - sędzia wskazał jedenastkę również dla gospodarzy. Ten strzał również zakończył się zdobyciem bramki i w efekcie mieliśmy 2:2.

Jak się ostatecznie okazało - był to ostatni gol w tym sparingu i spotkanie zakończyło się remisem.

SKŁAD GLINIKA GORLICE:

Testowany -Kuliga, Kolbusz, Krzysztoń, Dąbrowski, Gogola, Drąg, Świechowski, Kozma, Śliwa, testowany oraz Czochór, Kuzio, testowany, Zakrzewski, testowany, testowany, testowany, Szlachta, Trybek, testowany.

FOTORELACJA Z MECZU - www.gorlice24.pl - Patron Medialny klubu. 

logo

https://gorlice24.pl/pl/15_fotorelacje/96_sport/3308_gks-glinik-gorlice---karpaty-krosno-sparing-2701.html