gksglinik 2021 strona4
 

PIŁKARZE GLINIKA PRZY ŚWIATECZNYM STOLE PODSUMOWALI 2023 ROK

W sobotę (9 grudnia) przy świątecznym stole spotkali się zawodnicy, trenerzy, sponsorzy oraz sympatycy Gorlickiego Klubu Sportowego „Glinik” GKS, aby podsumować kolejny rok swojej działalności. Piłkarze nie zapomnieli o tradycji i spotkali się przed świętami Bożego Narodzenia.

 

Na spotkaniu nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych. Trener Tomasz Wacek podziękował swoim podopiecznym za pracę i zaangażowanie w ciągu ostatnich miesięcy. Piłkarze Glinika również wyrazili swoje zadowolenie z okazji świąt.

Na zaproszenie Prezesa Klubu Pawła Szarowicza, w wydarzeniu udział wziął Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla.

 

Wigilia GKS Glinika Gorlice (09.12)

 

Wspólna Wigilia była okazją do podsumowań oraz podziękowań osobom szczególnie zaangażowanym w pracę i działalność gorlickiego „Glinika”, a także składania bożonarodzeniowych i noworocznych życzeń. Była pełna ciepła, radości i wzruszeń. Piłkarze Glinika pokazali, że są nie tylko zgranym zespołem na boisku, ale również prawdziwymi przyjaciółmi poza nim. Udowodnili, że mają serce dla klubu i dla miasta, które reprezentują. 

W imieniu całej społeczności Miasta Gorlice burmistrz Rafał Kukla złożył podziękowania na ręce Prezesa oraz głównego sponsora Klubu Władysława Nowaka Prezesa Zarządu firmy Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Podkreślił także wkład pozostałych wspierających Klub firm: Multikop, Empol, Wysowianka, Libropol, Centrum Diagnostyki Obrazowej w Gorlicach Pachana Szczerba, All Building Solutions, Monterm, TR Ubezpieczenia, Profins, Art Man, PGO Kuźnia Glinik, Gór-Stal, Jodłowski Transport, Iwo Bike, Mardrew, W&G Serwis, RG MAX, Auto Złom Gubała oraz Armena.

 Wigilia GKS Glinika Gorlice (09.12)